Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 3

Turcijas hokeja valstsvienība pakāpjas uz 2.divīziju

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Turcijas hokeja valstsvienība pakāpjas uz 2.divīziju
Turcijas hokeja valstsvienība ar zelta medaļām
Foto: tbhf.org.tr

Ar Turcijas hokeja valstsvienības uzvaru noslēdzies pasaules hokeja čempionāts vīriešiem 3.divīzijā. Pēdējā turnīra dienā laukuma saimnieki ar 7:2 uzvarēja čempionāta galvenos favorītus Dienvidāfrikas spēlētājus.

Pirms pēdējās spēļu kārtas teorētiskas izredzes uz tikšanu uz 2.divīzijas B grupu saglabāja trīs valstsvienības – labākās cerības bija mājiniekiem turkiem, kuru rēķinā bija 12 punkti un pēdējā spēļu kārtā pietika ar neizšķirtu pamatlaikā. Uzvara pamatlaikā ar divu vārtu pārsvaru uz 2.divīzijas B grupu ļautu pakāpties Dienvidāfrikai, kura no tās pērn izkrita. Teorētiskas izredzes saglabāja arī gruzīni, taču tad bija jāsakrīt vairākiem punktiem.

Visi jautājumi par turnīra uzvarētāju tika atrisināti pēdējās dienas pirmajā mačā, kurā laukuma saimnieki turki ar 7:2 (3:1, 2:0, 2:1) apspēlēja Dienvidāfriku, tiekot pie piektās uzvaras tikpat spēlēs un pagājušā gada otro vietu nomainījuši pret pirmo vietu, kas nākamajā pavasarī ļaus spēkoties ar spēcīgākām komandām. Gruzīni, kuri šosezon bija pastiprināti ar vairākiem krievu hokejistiem, pēdējā spēlē ar 14:3 (4:0, 6:2, 4:1) sagrāva Honkongu, tādējādi nodrošinot trešo vietu. Vēl vienā mačā Luksemburga ar 13:0 (4:0, 3:0, 6:0) sausā atstāja Bosniju un Hercegovinu.

Jau 9.aprīlī Meksikā sāksies cīņas 2.divīzijas B grupā, kurā spēlēs Austrālija, Bulgārija, Izraēla, Meksika, Jaunzēlande un Ziemeļkoreja. Paralēli Spānijā notiks cīņas vēl līmeni augstākā grupā – 2.divīzijas A grupā, kur kopā ar mājiniekiem spēkosies Beļģija, Ķīna, Islande, Nīderlande un Serbija.

Noslēguma turnīra tabula:

VietaKomandaSpēlesUzvarasZaudējumiVārtiPunkti
1.Turcija55035:1115
2.Gruzija54137:1312
3.Dienvidāfrika53229:169
4.Luksemburga52324:196
5.Bosnija5147:433
6.Honkonga50510:400

Izmantotie resursi:
Home

  +4 [+] [-]

, 2016-04-07 11:45, pirms 9 gadiem
Kāpēc nav ziņu par 4 un 5 divīzām,kā Mongolijai klājas?!

     [+] [-]

, 2016-04-07 12:13, pirms 9 gadiem
Neitrālists05 rakstīja: Kāpēc nav ziņu par 4 un 5 divīzām,kā Mongolijai klājas?!
tāpēc k kaut kas tāds interesē tikai superlielus entuziastus. Nedaudz jau pārsteidz tik liela šī turnīra aprakstīšana..

     [+] [-]

, 2016-04-07 12:44, pirms 9 gadiem
Neesmu entuziasts, bet man interesē! Man neinteresē krievu projekts Latvijā! Par to droši var nerakstīt.

     [+] [-]

, 2016-04-07 13:03, pirms 9 gadiem
elfs rakstīja: Neesmu entuziasts, bet man interesē! Man neinteresē krievu projekts Latvijā! Par to droši var nerakstīt.
ja interesē, tad interesējies pats
un nepin klāt krievu projektus
kur var būt tik nozombēts cilvēks, ka bez krieviem nevienā komentārā nevar iztikt. nu nav krievi pasaules naba, ir vēl arī citas interesantas lietas apkārt

  -1 [+] [-]

, 2016-04-07 13:31, pirms 9 gadiem
ja nepatīk, tak var nevērt nemaz vaļā

     [+] [-]

, 2016-04-07 17:02, pirms 9 gadiem
Neitrālists05 rakstīja: Kāpēc nav ziņu par 4 un 5 divīzām,kā Mongolijai klājas?!
3. divīzija ir zemākais līmenis. Mongolija, kā arī Īrija un Grieķija ir tās trīs komandas, kas ir IIHF rangā, bet pasaules čempionātā šogad nepiedalās.