18.03.2017. 16:30

WBA šajā spēlē devās ar mērķi pārtraukt zaudējumu sēriju, kamēr ''Arsenal'' bija zaudējusi savas pēdējās divas spēles izbraukumā Premjerlīgā.Lielākais iztrūkums ''Arsenal'' komandai bija Mesuts Ezils, kamēr mājiniekiem tas bija Džeims Morisons, lielākā daļa pārējo galveno spēlētāju laukumā devās abām komandām.

Spēles pirmā bīstamā situācija bija jau ceturtajā minūtē, kad Livermors paveica izcilu skrējienu, tiekot ''Arsenal'' soda laukumā, bet izdarītā piespēle centrā izrādījās par stipru un Rondons to nenotvēra. Nākamais bīstamais uzbrukums bija ''Arsenal'', bet arī Monreāla centrējums bija neveiksmīgs.

Spēle ritēja saspringti abās pusēs, Makleins saņēmis precīzu piespēli ieskrēja labā pozīcijā un izdarīja spēcīgu sitienu par pretinieku vārtiem, kas nopelnīja stūra sitienu. Tas tika izpildīts lieliski un WBA aizsargs Dosons novirzīja bumbu vārtos. 1:0Minūtes vēlāk ''Arsenal'' izdevās atbildēt, kad Sančess, saņemot piespēli soda laukumā, bumbu veiksmīgi nokārtoja sev priekšā un trieca neatvairāmi vārtos. 1:1

Abas komandas turpināja izdarīt uzbrukumus, visiem beidzoties neveiksmīgi. Makleins ar labu skrējienu tika soda laukumā, neveiksmīgi centrējot Rondonam. Bumbu saglabāja mājinieki, bet ar vēl vienu neveiksmīgu centrējumu uzbrukums beidzās.''Arsenal'' pussargs Remzijs bīstami no tuvas distances sita pa vārtiem, bet tas tika atvairīts, bumbai nonākot tikai pāris metrus tālāk, kur lieliska Noma spēle atturēja londoniešus no vēl vienas izdevības. Uzreiz WBA uzsāka uzbrukumu, kurš beidzās ar sitienu pa vārtiem, ko Čehs atvairīja. Pāris minūtes vēlāk ''Arsenal'' vārtsargs sajuta sāpes un, konstatējot traumu, laukumu pameta.

Līdz pārtraukumam komandas apmainījās ar vairākiem neveiksmīgiem uzbrukumiem. Pirmajā puslaikā, neskatoties uz dominanci bumbas kontrolē (79%), ''Arsenal'' pa vārtiem sita mazāk kā WBA.

Otrais puslaiks sākās spēli kontrolējot ''Arsenal'', kuri izdarīja neveiksmīgu stūra sitienu un ātrā pretuzbrukumā WBA izdarīja centrējumu Rondonam, kurš trieca bumbu garām. Drīz spēcīgais uzbrucējs laukumu pameta un laukumā nākušajam Robsonam-Kanu vajadzēja tikai pāris minūtes, lai pēc neveiksmīga Ospinas atvairījuma, kad bumba nonāca pie velsieša, gūtu vārtus. 2:1

Turpinājumā ''Arsenal'' bīstami uzbruka,smagi spiežot mājiniekus soda laukumā, bet tieši Vestbromvičas komanda bija tā, kas izcēlās ar bīstamākajām situācijām, izejot pretuzbrukumos. Vienā no tām pēc vairākiem sitieniem bumba nonāca Šadli, kurš apspēlēja vārtsargu, bet divi aizsargi vārtos sitienu bloķēja.Ilgi gan nevajadzēja, lai WBA veiktu vēl vienu pret uzbrukumu, kad nopelnīja stūra sitienu un Dosons atkal triektu ar galvu bumbu vārtos. 3:1

Lai kā ''Arsenal'' censtos uzbrukumā, vārtos bumbu dabūt nespēja nekā, WBA aizsardzība darbojās teicami un pa otro puslaiku londonieši neizdarīja nevienu sitienu mērķī.

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128