20.03.2013. 19:43
Gagarina kausa izcīņas pusfinālam šovakar kā pēdējā kvalificējās Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas «Ak Bars» komanda.

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Austrumu konferences pusfināla sērijas izšķirošajā, septītajā spēlē «Ak Bars» savā laukumā ar 4:3 uzvarēja Ufas «Salavat Julajev», bet Dārziņš jau piekto maču pēc kārtas palika ārpus sastāva.

Pirmajā trešdaļā Brents Sopels izvirzīja vadībā Ufas komandu, bet pamatīgs vārtu birums tika piedzīvots otrajās 20 minūtēs. Vispirms Daniss Zaripovs panāca izlīdzinājumu, tad Jurijs Trubačovs atjaunoja vadību viesiem, bet perioda 5. minūtē Kirils Petrovs atkal panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas 10. minūtē Igors Mirnovs trešoreiz izvirzīja vadībā «Salavat Julajev», taču pēc nepilnām četrām minūtēm Nikolajs Žerdevs atjaunoja līdzsvaru rezultātā. Uzvaras vārtus laukuma saimnieki guva pēdējās trešdaļas 3. minūtē, kad precīzi meta Aleksejs Tereščenko.

Austrumu konferences finālsērijā «Ak Bars» mērosies spēkiem ar Čeļabinskas «Traktor» hokejistiem.

Tikmēr Rietumu konferences finālsērijā Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Maskavas «Dinamo» spēkosies ar Sanktpēterburgas SKA.

Vindsērfinga klubs 360 Vindsērfinga klubs 360 R. Feldmaņa iela 8, Rīga, LV 1014, Rīga