27.11.2012. 20:35

Šovakar Aldaris LBL notika viena spēle – Vidzemes Olimpiskajā centrā BK Valmiera uzņēma "Jūrmala/Fēnikss" komandu. Mājinieki svinēja pārliecinošu uzvaru ar 78:63, trīs spēlētājiem gūstot "double-double" – Mārim Ziediņam (17 punkti un 10 atlēkušās bumbas), Viktoram Iļjinam (15 punkti un 12 atlēkušās bumbas) un Jānim Bērziņam (11 punkti un 10 atlēkušās bumbas). Viesu rindās Roberts Mednis izcēlās 21 punktu un 10 atlēkušajām bumbām.

Abas komandas līdz šai spēlei bija guvušas pa sešām uzvarām, bet Jūrmalas komanda papildus tām cieta arī četrus zaudējumu (Valmierai – trīs).

BK Valmiera: Gabrāns, Kaufmanis, Porziņģis, Ziediņš, Iļjins.

"Jūrmala/Fēnikss": Čoders, Dilevka, Mednis, Ozols, Viļums.

Spēli labāk iesāka viesi, gūstot četrus punktus pēc kārtas, tikmēr Valmieras komanda pirmās trīs ar pusi minūtes nospēlēja "sausā". Gabrāna un Iļjina pūlēm tika panākts izlīdzinājums, un spēles turpinājumā valmierieši Porziņģa vadībā diktēja noteikumus laukumā, ceturtdaļu noslēdzot ar 19:11 savā labā – Porziņģim jau septiņi punkti.

Otrajā ceturtdaļā spēle turpinājās mazrezultatīva – tikai pēc divām minūtēm tika gūti pirmie punkti. Bērziņš panāca +10 pirmo reizi spēlē, bet Viļuma tālmetiens tūlīt rezultāta starpību samazināja līdz septiņiem punktiem. Tieši ap 7-9 robežu Valmieras komandas pārsvars turējās gandrīz visas ceturtdaļas garumā, nevienam komandai nespējot kardināli mainīt spēles ritējumu. Pēdējās divās ar pusi minūtes mājinieki gan kāpināja tempu un spēja rezultāta starpību palielināt līdz +12 (36:24). Mājiniekiem pirmajā puslaikā rezultatīvākais bija Porziņģis ar 14 punktiem, bet viesu rindās izcēlās Roberts Mednis ar astoņiem gūtajiem punktiem.

Otro puslaiku krietni labāk iesāka viesi, neļaujot valmieriešiem gūt punktus trīs minūšu garumā. Pārsvars tika samazināts jau līdz cerīgajam -6, tomēr tad divi Ziediņa tālmetieni un Elkšņa divi punkti ļāva mājiniekiem atkal būt drošākā attālumā. Spēle turpinājās, abām komandām līdzvērtīgi gūstot punktus un rezultāta starpībai nemainoties ārpus 10-14 punktu robežas. Uz ceturtdaļas beigām valmierieši sarūpēja Iļjina un Bērziņa rokām, tomēr Bučs līdz ar pārtraukuma sākumu panāca -13 (45:58).

Pēdējo ceturtdaļu nedaudz veiksmīgāk iesāka viesi, tomēr turpinājumā rezultāta starpība svārstījās ap 15 punktiem, un valmierieši varēja justies diezgan komfortabli. Pēdējās minūtes vairākas reizes mājinieku pārsvars sasniedza pat 18 punktus, un beigās BK Valmiera svinēja drošu uzvaru ar 78:63. Mājinieku rindās Mārim Ziediņam, Viktoram Iļjinam un Jānim Bērziņam "double-double", bet viesiem labākais bija Roberts Mednis ar 21 punktu un 10 atlēkušajām bumbām.

Šī Valmierai ir septītā uzvara 10 spēlēs, bet Jūrmalas komandai piektais zaudējums 11 spēlēs.

BK Valmiera – "Jūrmala/Fēnikss" 78:63 (19:11, 17:13, 22:21, 20:18)

BK Valmiera: Ziediņš 17 (10ab), Porziņģis 16, Iļjins 15 (12ab), Elksnis 12, Bērziņš 11 (10ab), Engers 3, Kaufmanis 2, Gabrāns 2, Krūmiņš, Butjankovs.

"Jūrmala/Fēnikss": Mednis 21 (10ab), Ozols 13, Čoders 7, Viļums 7, Brauns 4, Dilevka 4, Bučs 4, Strauts 3, Liepa, Vītiņš, Šlesers, Stumbris.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana