06.09.2012. 15:57
Otro uzvaru divu dienu laikā pret Mitišču Atlant piektdien savā laukumā svinēja KHL klubs Habarovskas Amur. Šoreiz viesi no Piemaskavas tika pārspēti papildlaikā – 3:2.

Atlant vārtus guva pirmie un bija vadībā arī pēc spēlētām 20 minūtēm (2:1), bet mača vidū Amur panāca neizšķirtu – 2:2. Uzvaras vārtus spēles 62.minūtē guva Aleksandrs Osipovs, kuram tā bija jau otrā iemestā ripa šajā spēlē. Ceturtdien Amur komanda šo pašu pretinieku uzveica ar 3:1. Līdz ar to Amur ar pieciem punktiem divās spēlēs kļuvuši par KHL līdervienību.

Tikmēr ceturtdien sākušās jau vairākas citas spēles. Vienā no tām pirmos vārtus Novosbirskas Sibirj labā jaunajā sezonā vairākumā guvis pirmās maiņas aizsargs Artūrs Kulda – otrajā trešdaļā mača rezultāts ir 1:2. Pretinieku pirmajā uzbrucēju virknējumā spēlē Miķelis Rēdlihs, kurš otrā perioda sākumā arīdzan izcēlies ar precīzu metienu.

Viesu nams Vidzeme, SIA, Peintbola parks Viesu nams Vidzeme, SIA, Peintbola parks "Ieviņas", Sējas n., LV-2142