27.02.2018. 13:10

Pirmā karte, kuru komandas izspēlēja, bija de_train. Jau no paša sākuma lielisku sniegumu demonstrēja latvieši “SkinLordz”, kuri uzvarēja pistoļraundu un arī pēc tā turpināja strauji krāt uzvaras raundos. Igauņi pirmajā puslaikā tā arī nespēja atrast pretargumentus latviešu aizsardzībai un uzvarēja tikai 3 no 15 raundiem. Arī otrā puslaika pistoļraundu uzvarēja “SkinLordz”, kas samazināja jau tā nelielās igauņu cerības uz uzvaru šajā kartē. Igauņi tomēr nepadevās un, bruņojušies tikai ar pistolēm, spēja uzvarēt nākamo raundu. Turpinājumā lieli pārsteigumi nenotika, un “SkinLordz” spēja mierīgi uzvarēt karti ar 16:5. Latviešu sastāvā ar lielisku sniegumu izcēlās “ELVISG”.

Otrā karte bija de_mirage, kuru aizsardzībā sāka “WORTEX”. Igauņi uzreiz parādīja, ka smagais zaudējums pirmajā kartē ir ātri aizmirsts un uzvarēja pistoļraundu, kā arī trīs no nākamajiem četriem raundiem, izvirzoties vadībā ar 4:1. Turpinājumā latvieši spēja izlīdzināt spēles gaitu, bet puslaiku tomēr uzvarēja igauņi ar 9:6. Otro puslaiku lieliski iesāka “SkinLordz”, kuri ar trīs uzvarētiem raundiem spēja izlīdzināt rezultātu un uzreiz pēc tam arī izvirzīties vadībā. Latvieši turpināja dominēt tuvākajos raundos un panāca 14:9 savā labā. Igauņi spēja nedaudz lauzt spēles gaitu un uzvarēt divus nākamos raundus, tomēr ļoti svarīgajā 26. raundā lieliski nospēlēja “SkinLordz” spēlētājs “CaptaiN”, kurš spēja nogalināt trīs pretiniekus un sarūpēt savai komandai uzvaru raundā. Nākamais raunds jau bija krietni vieglāks un latvieši “SkinLordz” izcīnija uzvaru arī otrajā kartē, šoreiz ar rezultātu 16:11. Šajā kartē rezultatīvākais spēlētājs biju latviešu komandas pārstāvis “hyskeee”.

26.02 21:00 - SkinLordz (Latvija) pret WORTEX (Igaunija)28.02 19:00 - godz.ee (Igaunija) pret MALCO (Latvija)28.02 21:00 - Team Refuse (Lietuva) pret WASD Sports (Igaunija)01.03 19:00 - NotLikeThis (Lietuva) pret Baltic Elite (Lietuva)01.03 21:00 - Team SPLY (Latvija) pret aesthetic (Latvija)

Visas turnīra spēles tiešraidēs var vērot Baltijas eSporta līgas YouTube kanālā.

Rakstu sagatavoja: Ingars Folkmanis