16.12.2014. 15:07
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sporta un disciplinārā komisija atcēlusi Rīgas «Dinamo» aizsargam Oskaram Cibuļskim iepriekšējā spēlē pret Jekaterinburgas «Avtomobilist» piespriesto noraidījumu līdz spēles beigām, informē līga.

Sestdien notikušajā spēlē cīņas 52. minūtē pie pretinieku vārtiem izcēlās kautiņš, kurā Cibuļskis saķērās ar pretinieku komandas spēlētāju Artjomu Garejevu. Cibuļskis saņēma 2+20 minūšu noraidījumu līdz spēles beigām. Uz noraidīto soliņa devās arī Miķelis Rēdlihs un Lauris Dārziņš, kuriem tika piešķirti divu minūšu noraidījumi.

«Avtomobilist» komandā Garejevs saņēma četras soda minūtes, bet Filips Metļuks divas minūtes.

Tiesneši Cibuļski no laukuma noraidīja ar pamatojumu, ka viņš iejaucies jau notiekošā kautiņā. Izskatot šo gadījumu, KHL sporta un disciplinārā komisija lēma, ka Cibuļska noraidījums līdz spēles beigām tomēr ir jāatceļ.

Rīgas «Dinamo» izcīnīja uzvaru ar 3:0, pārtraucot četru zaudējumu sēriju. Nākamo spēli Rīgas klubs aizvadīs pirmdien viesos pret Helsinku «Jokerit».

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128