30.10.2016. 17:58

"Nice" rezultātu atklāja jau devītajā minūtē, kad Balotelli krita soda laukumā, bet tiesneši ļāva turpināt uzbrukumu un Vilans Siprjēns panāca 1:0. Puslaika vidū pārsvaru dubultoja Balotelli, kuru ar piespēli pāri aizsardzības līnijai lieliskā pozīcijā nogādāja Žans Serī (2:0).

Otrā puslaika pašā sākumā Emiljano Sala no 15 metriem atjaunoja intrigu (1:2) un "Nantes" pārņēma iniciatīvu. Tomēr otro gūto vārtu vietā nobrieda trešie ielaistie – Pleā pēc Serī stūra sitiena otrajā stāvā apsteidza vārtsargu (3:1). Pēc piecām minūtēm otros vārtus spēlē guva Siprjēns un pilnībā izšķīra cīņas likteni (4:1).

Vienā no kārtas centrālajiem dueļiem "Monaco" izbraukumā cīnījās neizšķirti ar "St.-Etienne" (1:1) un ļāva PSG sevi panākt izcīnīto punktu ziņā. Spēles sākumā abas komandas apmainījās sekmīgām standartsituācijām. Vispirms poļu centra aizsargs Kamils Gliks piektajā minūtē bija precīzs pēc Tomā Lemāra piespēles (1:0), bet 13 minūtes vēlāk pēc Džordana Veretū centrējuma ar galvu trāpīja mājinieku centra aizsargs Loiks Perrens (1:1).

Zaudējusi pēdējās trīs spēlēs un pēdējās sešās spēlēs cietusi piecas neveiksmes, beidzot smagu uzvaru svinēja vicečempione Lionas "Olympique", kas izbraukumā mazākumā nosargāja trīs punktus pret vienu no sezonas sensācijām "Toulouse" (2:1). Rezultāts tika atklāts 15. minūtē, kad Aleksandrs Lakazets realizēja šaubīgu pendeli (1:0), gūstot savus simtos vārtus kluba karjerā, bet 26. minūtē tulūziešu centra aizsargs Kristofers Žiljēns no soda laukuma iekšienes panāca izlīdzinājumu (1:1).

Otrā puslaika sākumā – 52. minūtē - Lionas "Olympique" uzbrukuma līderis Lakazets atguva vadību. Lionieši nospēlēja aktīvi pretinieku laukuma pusē un pārtvēra bumbu, bet Korentēns Toliso ar teicamu piespēli izveda Lakazetu viens pret vienu ar vārtsargu (2:1). Jau pēc četrām minūtēm Liona palika mazākumā, kad Rafaels par asu izklupienu tika pie otrā brīdinājuma, tomēr spēja izturēt mājinieku spiedienu. Vēl kompensācijas laikā Žeremī Morels savā soda laukumā šķietami pārkāpa noteikumus, bet, neskatoties uz mājinieku protestiem, tiesneša svilpe klusēja.