05.04.2018. 22:14

Kā pirmie vadībā izvirzījās baltkrievi, 11. minūtē precīzam esot Aleksandram Pavlovičam. Savukārt atlikušās trīs rezultāta izmaiņas pamatlaikā norisinājās otrā perioda pirmajā pusē, kurā sākumā Somija gan panāca līdzsvaru (1:1), gan nokļuva baltkrieviem priekšā - 2:1.

Nebija jāgaida ilgs laiks, lai Sergejs Drozds atkal panāktu neizšķirtu - 2:2.

Pagarinājumā mājinieki somi baltkrieviem deva iespēju spēlēt vairākumā četri pret trim, ko lieliski izmantoja Jegors Šaranhovičs, papildlaika 100. sekundē izraujot uzvaru Baltkrievijai.

Krietni mazāk intriģējošas izvērtās atlikušās divas draudzības spēles - čehi pilnībā dominēja (metieni pa vārtiem: 35-17) pār Šveices izlasi, jau pēc 40 minūtēm iegūstot izšķirošu 3:0 vadību, kā arī beigās izcīnot uzvaru ar 4:1.

Tikmēr Slovākijas hokejistu pretestība aprobežojās ar pirmo periodu, kuru Tatru kalnu zemes pārstāvji pabeidza esot priekšā ar 2:1.

Visa intriga gan tika sagrauta nākamajās 20 minūtēs, zviedriem gūstot piecus vārtus pēc kārtas, kas beigās ļāva nokārtot panākumu ar 6:3. Trīs kroņu labā ar hat-trick un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās bijušais NHL (šobrīd spēlē Šveices klubā "Zug") hokejists Karls Klinberjs.