04.11.2012. 10:33

Savainojuma dēļ sezona priekšlaicīgi beigusies Nacionālās Basketbola asociācijas kluba Goldensteitas "Warriors" uzbrucējam, Andra Biedriņa komandas biedram Brendonam Rašam, vēsta Ziemeļamerikas prese.

Rašs savainojumu guva 2.novembra spēlē pret Memfisas "Grizzlies" (94:104). Rašs laukumā devās pirmās ceturtdaļas vidū, taču jau pēc nepilnām divām minūtēm guva savainojumu (dodoties uz grozu tika neatļauti kavēts un neveiksmīgi piezemējās, savainojot kreiso ceļgalu – aut.) un tika nomainīts.

Medicīniskās izmeklēšanas rezultāti liecina, ka spēlētājs sarāvis kreisā ceļgala krusteniskās saites, tāpēc tuvākajās dienās savainotais ceļgals tiks operēts. Pēc tam rehabilitācijai Rašam būs nepieciešami vismaz deviņi mēneši (parasti rehabilitācijas process šādos gadījumos ilgst 9-12 mēnešus), kas nozīmē, ka šosezon basketbolistu laukumā vairs neredzēsim. Līdzīgu savainojumu spēlētājs guva jau 2007.gadā, kad savainoja labo ceļgalu.

Jāatgādina, ka vasarā 27 gadus vecais uzbrūkošais aizsargs Rašs parakstīja divu gadu līgumu ar "Warriors" par astoņiem miljoniem ASV dolāru. Šīs sezonas pirmajā spēlē Rašs deva diezgan lielu ieguldījumu komandas uzvarā pār Fīniksas "Suns" (87:85), gūstot 14 punktus.

Izmantotie resursi:SFGate: San Francisco Bay Area - News, Sports,...

Naujenes sporta klubs Naujenes sporta klubs Vecstropi, 18.novembra 416, Naujenes p., Daugavpils n., LV-5413
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa