10.11.2012. 08:31

Kobe Braients aizvadītajā naktī guva 27 punktus, bet viņa pārstāvētā Losandželosas „Lakers” komanda savā laukumā tika pie panākuma (tikai otrā sezonā) pār Andra Biedriņa Goldensteitas „Warriors” – 101:77.

Pēc 1-4 sezonas ievadā, kas ir „Lakers” sliktākais sezonas sākums kopš 1993./1994. gada sezonas, vakarrīt no galvenā trenera amata tika atbrīvots Maiks Brauns, tādejādi maču pret Goldensteitas „Warriors” komanda aizvadīja Čaka Pērsona (galvenā trenera amata vietas izpildītājs) vadībā un ar pienākumiem tika galā itin labi.

„Lakers” aizvadītajā naktī tikās ar latvieša Andra Biedriņa pārstāvēto „Warriors” komandu un svinēja itin pārliecinošu uzvaru – 101:77. Uzvarētāju rindās 27 punktus guva Kobe Braients, bet Pau Gazols pievienoja 14 punktus un 16 atlēkušās bumbas. Zaudētājiem ar 18 punktiem rezultatīvākais bija Stefans Karijs, bet 15 pievienoja Klejs Tompsons.

Andris Biedriņš laukumā izgāja jau pirmajā mača ceturtdaļā, kurā pēc uzbrukuma no groza apakšas tika pie divu soda metienu izpildīšanas. Ja pirmais bija salīdzinoši tuvu mērķim, tad otrais nesasniedza pat groza stīpu… Biedriņam vissliktākais soda metiens NBA vēsturē? Cīņas turpinājumā Biedriņš grozu vairs neapdraudēja, deviņās spēles minūtēs izcīnot četras atlēkušas bumbas, reizi atbruņojot pretinieku no bumbas, kā arī trīs reizes pārkāpa noteikumus un tik pat reižu kļūdījās.