22.02.2014. 15:02

Pašlaik 33 gadus vecā Bjergena karjeras laikā tagad ieguvusi sešas olimpiskās zelta medaļas, bet vēl viņas kontā ir trīs sudrabi un viena bronza. Sportiste atkārtojusi krievu ātrslidotājas Lidijas Skobļikovas un distanču slēpotājas Ļubovas Jegorovas rekordu, izcīnot sesto olimpisko zeltu.

Šīs trīs sportistes ir zelta medaļām bagātākās sieviešu pārstāves ziemas olimpisko spēļu vēsturē.

Savukārt ar desmit olimpiskajām godalgām norvēģiete tagad dala kopējo sieviešu ziemas olimpisko spēļu rekordu. Tikpat medaļu izcīnījušas arī distanču slēpotājas Stefānija Belmondo no Itālijas un Raisa Smetaņina no Krievijas.

Distanci norvēģiete veica stundā 11 minūtēs un 5,2 sekundēs, apsteidzot divas savas tautietes - Terēza Juhauga viņai zaudēja 2,6 sekundes, bet 23,6 sekundes nopakaļus finišēja Kristina Stomere Steira.

Juhauga karjeras laikā tagad ieguvusi pilnu olimpisko medaļu komplektu, bet Steirai šī ir otrā olimpiskā godalga karjerā.

Šajā Olimpiādē Bjergena uzvarēja arī 15 kilometru skiatlona sacensībās un komandu sprinta sacensībās.

Soču olimpiskās spēles ilgs līdz svētdienai.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]