05.11.2013. 23:38
UEFA Čempionu līgas C grupas favorīte PSG pēc uzvaras izbraukumā ar 5:0 šovakar nespēja savā laukumā atkārtoti pieveikt Beļģijas "Anderlecht" - 1:1. Savukārt ļoti nozīmīgus trīs punktus izcīnīja Grieķijas grands "Olympiakos", kas savā laukumā ar 1:0 pieveica tiešo konkurenti "Benfica" un ir ļoti tuvu izkļūšanai no grupas.

Ļoti svarīga cīņa par otro vietu grupā notika Pirejā, kur vietējais "Olympiakos" uzņēma Lisabonas "Benfica", ar ko iepriekšējā kārtā izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1. Abu komandu sastāvos nebija lielu pārsteigumu, un spēli labāk iesāka Portugāles klubs, kas radīja divas teicamas izdevības. Jau sestajā minūtē spīdoša iespēja bija Oskaram Kardoso, kurš ar pirmo pieskārienu sita no soda laukuma vidus, bet Roberto glāba pēc paragvajieša raidījuma

Pēc divām minūtēm aci pret aci ar Roberto izrāvās Lazars Markovičs, tomēr aizsargam izdevās likt serbam sist ar pretestību – vēlreiz glāba Roberto. Toties 13.minūtē vārtus pretēji spēles gaitai guva mājinieki. Hosē Holevass izpildīja stūra sitienu, un Kostass Manolass, ieskrējis soda laukumā, pārsteidza aizsargus un neatvairāmi sita "Benfica" vārtu tīklā – 1:0.

Arī otrajā puslaikā "Benfica" vairāk uzbruka, taču, tāpat kā Lisabonā, arī šovakar vienkārši nepārspējams bija bijušais "Benfica" vārtsargs Roberto. Otrā puslaika sākumā spānis glāba pēc Edvardo Silvio sitiena, puslaika otrajā pusē vēlreiz bija lielisks pēc Nikolasa Gaitana raidījuma un praktiski vienatnē noturēja komandai tik svarīgo uzvaru - 1:0.

Pirms divām nedēļām Briselē PSG uzvarēja negaidīti pārliecinoši - 5:0, un četri vārti Zlatana Ibrahimoviča kontā. Taču šovakar "Anderlecht" demonstrēja daudz drošāku un kvalitatīvāku sniegumu, turklāt PSG priekšējās līnijas potenciālo pavājināja līderu savainojumi - Edinsons Kavani nevarēja spēlēt, bet Ibrahimovičs, pretēji prognozēm, tomēr izgāja sākumsastāvā. PSG piederēja liels pārsvars bumbas kontrolē un parīzieši krietni vairāk sita pa vārtiem, taču līdz pirmajiem vārtiem bija jāgaida 68 minūtes. Un tos guva nevis PSG, bet gan viesi - "Anderlecht" izspēlēja labu kombināciju kreisajā flangā, un Saša Kļeštans atspēlēja uz soda laukuma vidu Demijam De Zēvam (1:0).

Jau pēc divām minūtēm PSG gan panāca izlīdzinājumu. Blēzs Matuidī saņēma piespēli soda laukumā, tālāk piespēlēja Ibrahimovičam, un mājinieku kapteinis ar otro piegājienu ieraidīja staba atvairīto bumbu vārtos - 1:1. Vēl kompensācijas laika sestajā minūtē PSG varēja izraut uzvaru - pēc standartsituācijas ar galvu no vārtu priekšas sita uz maiņu izgājušais Tjagu Silva, bet tieši rokās vārtsargam. PSG turpināja vairāk nekā 20 spēles ilgo bezzaudējumu sēriju, taču palaida vējā labu iespēju jau divas kārtas līdz grupu turnīram beigām nodrošināt ceļazīmi uz astotdaļfinālu.