09.12.2013. 07:22
Nacionālajā hokeja līgā spēli aizvadījušas Vašingtonas „Capitals” un Ņujorkas „Rangers” komandas, kurā ar 4:1 uzvarēja Aleksandra Ovečkina „Capitals” vienība. Savukārt Sanhosē „Sharks” savā izbraukumā zaudējusi jau trešo spēli pēc kārtas

„Capitals” bija palikusi sausā pret zviedru vārtsargu Henriku Lundkvistu un „Rangers” iepriekšējos trijos mačos, līdz ar to šodienas uzvara ar 4:1 Vašingtonai ir jo nozīmīgāka. Lundkvista cietoksnis tika uzlauzts otrā perioda sākumā, turklāt minūtes laikā uzreiz divas reizes.

Perioda beigās Mihails Grabovskis realizēja soda metienu, bet Neits Šmits 58. minūtē panāca 4:0. Vienīgais, ko „Rangers” spēja izdarīt atlikušajā laikā, bija gūt goda vārtus un zaudēt ar 1:4, tādējādi izbojājot sauso spēli „Capitals” vārtsargam Filipam Grūbaueram. 22 gadus vecais vācu vārtsargs aizvadīja savu ceturto spēli NHL un otro šosezon un tika galā ar visiem „Rangers” uzbrukumiem līdz pat 59. minūtei.

Neveiksmīgs decembra sākums izrādījies Sanhosē „Sharks” vienībai, kura pēc zaudējumiem Pitsburgā un Karolīnā šonakt tika apturēti arī Minesotā. „Wild” vārtsargs Džošs Hārdings atvairīja 37 no 38 metieniem, kamēr „Wild”, lai arī neaizvadīja to labāko spēli, spēja uzvarēt ar 3:1. Divi vārti Zaka Parizē kontā.

Līdz ar to „Sharks” savu četru spēļu izbraukumu noslēdza ar vienu uzvaru un kopējo vārtu attiecību 9:15, tiesa, joprojām saglabā otro vietu Klusā okeāna divīzijā.

To pašu par sevi Centrālajā divīzijā nevar teikt Kolorado „Avalanche” – nesen ielaidusi astoņus vārtus pret līgas pastarīti „Oilers” tā šonakt ar 1:3 piekāpās „Canucks” vienībai, un nu Patrika Ruā vadītā komanda ir tikai ceturtā savā divīzijā. Trīs punktus (2+1) šajā mačā guva Maiks Santorelli.

Savukārt kopvērtējuma vadībā nedaudz nostiprinājusies „Blackhawks”, kura mājās neatstāja daudz variantus „Flames”, pieveicot to ar 6:2. Tiesa, uzvaras cena šoreiz bija vārtsargs Korijs Kroufords, kurš guva savainojumu pirmajā periodā. Komandas treneris Džoels Kvinevils gan ir optimistisks par viņa drīzu atgriešanos sastāvā.

Piecus vārtus Toronto guvusi „Bruins” vienība, ar ko izrādījās pietiekami uzvarai pār „Maple Leafs”. Uzvaras vārti 26 gadus vecā līgas debitanta Kevana Millera izpildījumā.