10.11.2012. 17:17
Čehijas izlase piektdien izcīnīja savu trešo uzvaru hokeja Eirotūres pirmajā posmā - «Karjala» kausa izcīņā -, nodrošinot panākumu jauno sezonu ievadošā posma kopvērtējumā.

Resursi

• Somija un Čehija ar uzvarām sāk Eirotūres pirmo posmu

Trešās kārtas mačā Čehijas valstsvienība ar 2:1 (2:0, 0:1, 0:0) pārspēja esošo pasaules čempionvienību Krieviju.

Pirmajā trešdaļā Čehijas vienībai divu vārtu pārsvaru dāvāja Zbineks Irgls un Jirži Tlustijs, kuri abi bija precīzi skaitliskā vairākuma laikā. Savukārt Krievijas izlases rindās otrajā trešdaļā precīzs bija Jevgēņijs Medvedevs, kurš arī vārtus guva vairākuma laikā.

Irgls maču noslēdza arī ar vienu rezultatīvu piespēli.

Atlikušajā posma spēlē šodien vietējā Somijas vienība uzņems Zviedrijas hokejistus.

Pirmās kārtas spēlēs trešdien Čehijas valstsvienība ar 3:1 pārspēja Zviedriju, bet Somijas izlase ar 2:1 pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Krieviju, savukārt otrās kārtas cīņās piektdien Krievijas izlase ar rezultātu 3:2 pārspēja Zviedrijas hokejistus, bet Čehijas izlase ar 1:0 uzvarēja Somijas valstsvienību.

Čehijas izlase turnīra gaitā tika pie maksimāli iespējamajiem deviņiem punktiem, kļūstot par pirmā posma uzvarētāju.

Reklāma Hokeja Eirotūrē ir četri posmi, kuros ik gadu piedalās Čehijas, Somijas, Zviedrijas un Krievijas izlases, kas pārsvarā veidotas no labākajiem Eiropā spēlējošajiem hokejistiem.

Pagājušajā sezonā Eirotūres kopvērtējumā triumfēja Čehija.

Šajā turnīrā spēlē divas komandas, ar kurām nākamā gada pasaules čempionātā tiksies Latvijas izlase - pašreizējā pasaules čempionvienība Krievija un Somija.

Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa