12.02.2014. 00:01
Šovakar ar četrām spēlēm tika atklāta Anglijas Premjerlīgas 26. kārta. Turnīra līdervienība Londonas "Chelsea" izbraukumā tikās ar "West Bromwich Albion". Diezgan negaidīti viesi nespēja izcīnīt uzvaru un spēle beidzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1.

Žuzē Mourinju vadītā "Chelsea" perfekti aizvadot pēdējās divas spēles, kļuva par Premjerlīgas līdervienību un šovakar bija iespēja vadību nostiprināt, jo tiešās konkurentes savas cīņas aizvadīs tikai rītvakar. Lai gan teorētiski viesiem nevajadzēja būt lielām problēmām izcīnīt trīs punktus pret 18. vietā esošo WBA, iepriekšējās divās čempionāta spēlēs "The Hawthorns" stadionā "Chelsea" bija pamanījušies zaudēt. Arī šovakar spēles sākumā mājinieki negrasījās neko titulētajai pretiniecei dāvināt, cīnoties organizēti aizsardzībā un atbildot ar samērā bīstamiem pretuzbrukumiem.

Kopumā pirmais puslaiks pagāja diezgan vienmuļā un lēnā tempā. Kamēr viesi spēlēja ar pārliecību, ka agrāk vai vēlāk izmantos savu meistarības pārākumu, WBA uzbrukumu noslēgumos regulāri pietrūka precīzas pēdējās piespēles. Bet jau pašā puslaika noslēgumā "Chelsea" spēlētāji daudz apņēmīgāk iespieda mājiniekus savā soda laukumā un pirms došanās pārtraukumā, kompensācijas laika otrajā minūtē pēc stūra sitiena bumba nonāca vārtu priekšā pie Broņislava Ivanoviča, kurš to trieca tīklā (0:1).

Pēc pārtraukuma bija tikai loģiski, ka viesi uzreiz centās gūt otros vārtus un likvidēt šaubas par spēles uzvarētāju. Labas iespējas gūt vārtus bija Semjuelam Eto'o un Viljanam, bet lielisks vārtos bija Bens Fosters. Tuvojoties spēles beigām WBA spēlētāji arvien drosmīgāk un lieliem spēkiem devās uzbrukumos, brīžiem iespiežot "Chelsea" savā soda laukumā un dažas reizes bija pavisam tuvu rezultāta izlīdzināšanai. Mourinju vadītā komanda ļoti pasīvi aizvadīja pēdējās minūtes un par to tika sodīta 87. minūtē, kad pēc Seido Bereino centrējuma Viktors Aničebe precīzi ar galvu raidīja bumbu labajā vārtu stūrī (1:1). Atlikušajās minūtēs nevienai komandai neizdevās gūt uzvaras vārtus, līdz ar to rītvakar atkal iespējama Premjerlīgas līderu maiņa.