29.03.2018. 22:46

Sanktpēterbugas vienība pa ceļam līdz Rietumu konferences finālam pieveica Čerepovecas ''Severstal'' un Jaroslavļas ''Lokomotiv'', savukārt CSKA tika galā ar Maskavas ''Spartak'' un Helsinku ''Jokerit'', tostarp piedaloties KHL vēsturē ilgākajā spēlē, vienā no mačiem piektajā papildlaikā zaudējot ''Jokerit''.

Mača pirmā ceturtdaļa aizritēja diezgan līdzīgā spēle, bet septītajā minūtē vienīgos vārtus guva Pāvels Dacjuks - 1:0. Nelielu iniciatīvu CSKA vēlāk ieguva, pateicoties SKA diviem noraidījumiem, taču rezultāts uz tablo nemainījās. Īsts vārtu birums bija spēles otrajā nogrieznī.

21. minūtē izcēlās Mihails Grigorenko, bet četras minūtes vēlāk Andrejs Kuzmenko jau sniedza CSKA minimālu 2:1 handikapu. 12 sekundes pēc Kuzmenko vārtu guvuma līdzsvaru uz tablo atgrieza Nikolajs Prohorkins (2:2). 29. minūtē Aleksandrs Popovs atgrieza vadību CSKA, taču pēc Ņikitas Guseva metiena kārtējo reizi līdzsvars - 3:3.

Trešās trešdaļas ievadā otros vārtus spēlē guva Kuzmenko, bet nedaudz vairāk kā pēc minūtes ceturto ripu arī CSKA vārtos raidīja Sergejs Plotņikovs (4:4). Papildlaika septītajā minūtē noformēja sev ''hattrick'' un izrāva CSKA uzvaru ar rezultātu 5:4. 31. martā Sanktpēterburgā pulksten 17:00 komandas aizvadīs otro spēli.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430