05.08.2018. 18:15

Kaspars Daugaviņš spēlēja trešajā maiņā, un viņa maiņas partneris Maksims Truņevs otrā perioda sākumā izcēlās ar vārtu guvumu vairākumā, tobrīd panākot neizšķirtu 1:1. Neilgi pēc tam abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem (2:2), bet otrā perioda izskaņā „Avtomobilist” rindās savus otros vārtus guva Dens Sekstons, izvirzot savu komandu vadībā ar 3:2, un spēles pamatlaiks tā arī noslēdzās.

Pārbaudes spēles pamatlaika izskaņu gan sabojāja „Avtomobilist” spēlētāja Jevgeņija Česalina rupjība, ātrā slidojumā ar nūju pa priekšu iegrūžot pretinieku apmalē. Viņš par to saņēma 5+20 minūšu sodu, taču „Spartak” lielo vairākumu nespēja izmantot, jo Ņikita Fiļatovs 58. minūtē pats nopelnīja noraidījuma, dzēšot Maskavas komandas skaitlisko pārsvaru.Bullīšu sērijā ilgu laiku bija neizšķirts 1:1, līdz beidzot septītajā metienu sērijā Aleksandrs Kučerjavenko izvirzīja „Avtomobilist” vadībā. Izlīdzināt rezultātu tika sūtīts Daugaviņš, taču viņš savu iespēju neizmantoja.Šīs spēles bullīšu sērijas sakarā jāpiemin kāds kuriozs „Avtomobilist” franču uzbrucēja Stefana da Kostas izpildījumā. Da Kosta savu bullīti izpildīja tik neveiksmīgi, ka ne tikai nedabūja ripu vārtos, bet arī uztriecās virsū „Spartak” vārtsargam, par ko saņēma divu minūšu noraidījumu.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa