08.10.2016. 14:05

"Admiral" - "Spartak". Vladivostokas pirmajā periodā risinājās līdzvērtīga cīņa, taču divus vārtus guva laukuma saimnieki - izcēlās vietējais Mihails Fisenko un kanādietis Džeimss Raits (2:0). Otrajā periodā notikumus centās kontrolēt viesi no Maskavas, tomēr veiksmīgāki bija Tālo Austrumu metropoles hokejisti - 32. minūtē mūsu Oskars Bārtulis precīzi šāva no zilās līnijas, savukārt 38. minūtē komandas apmainījās ar vārtu guvumiem (mājinieks Dmitrijs Lugins un iebraucējs Mihails Plotņikovs). Trešajā periodā trīs tika realizēts skaitliskais vairākums (Maskavas amerikānis Metjū Gilrojs, Vladivostokas krievi Dmitrijs Lugins un Vladimirs Tkačovs). Punktu spēlei pielika čehu leģionārs Lukāšs Radils - 6:3.

Vladivostokas "Admiral" latviešu aizsargs un komandas kapteinis Oskars Bārtulis spēlēja 20:13 minūtes (otrais lielākais laiks šajā komandā), vienreiz meta pa vārtiem un guva panākumu, bloķēja pretinieku metienu, veica spēka paņēmienu, kā arī saņēma divu minūšu sodu. Bārtulim šosezon ir 1+1.

"Red Star Kunlun" - "Torpedo". Ķīnas lielākajā pilsētā Šanhajā sporta direktora vietnieka Raita Pilsētnieka pārstāvētais Pekinas klubs "Red Star Kunlun" spēkojas ar Pētera Skudras trenēto Ņižņijnovgorodas "Torpedo". Viesu aizsargs Vjačeslavs Kuļomins jau piektajā minūtē guva vārtus (0:1). 14. minūtē pēc mūsu Kaspara Daugaviņa piespēles pārsvaru dubultoja ciemiņu uzbrucējs Nikolajs Žerdevs (0:2). Otrā perioda sākumā latvietis asistēja zviedra Sema Lofkvista vārtu guvumā (0:3). Turpinājumā iniciatīvu pārņēma ķīniešu vienība. Pamatlaika viducī Pekinas kluba leģionāri divreiz realizēja skaitlisko vairākumu - vārtus guva francūzis Damjēns Flerī un kanādietis Brets Belmors (2:3). Trešā perioda sākumā pēc video noskatīšanās vārtu guvums tika ieskaitīts ņižņijnovgorodietim Daugaviņam - 2:4.

Ņižņijnovgorodas "Torpedo" latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš spēlēja 27:05 minūtes (lielākais laiks šajā mačā). Pielabojot aizsarga metienu, guva vārtus. Izpildīja divas rezultatīvas piespēles. No četriem iemetieniem uzvarēja divos.

Izmantotie resursi:khl.ru