03.03.2013. 17:02
Rīgas «Dinamo» komanda šobrīd aizvada Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Cerību kausa izcīņas turnīra ceturtdaļfināla ceturto spēli, izbraukumā tiekoties ar Ukrainas komandu Doņeckas «Donbass», kuru pārstāv latviešu aizsargs Oskars Bārtulis. Rezultāts pirmajā trešdaļā ir 2:0 mājinieku labā.

Vārtu guvēji: 1:0 Sergejs Varlamovs (Terešenko, Dadonovs) (5:08).

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs

Vārtsargi: Māris Jučers (Mikāles Telkvists).

Aizsargi: Kristaps Sotnieks, Guntis Galviņš, Rodrigo Laviņš, Krišjānis Rēdlihs, Oskars Cibuļskis, un Jēkabs Rēdlihs.

Uzbrucēji: Mārtiņš Karsums, Pols Šehura, Miks Indrašis, Džeimijs Džonsons, Andris Džeriņš, Gints Meija, Roberts Bukarts, Vitālijs Pavlovs, Juris Upītis, Māris Bičevskis, Gunārs Skvorcovs un Elvijs Biezais.

Abu komandu pirmajā mačā otrdien rīdzinieki savā laukumā piedzīvoja zaudējumu ar 2:3, dienu vēlāk uzvarēja ar 4:3, bet sestdien notikušajā trešajā mačā Doņeckā bija pārāki pagarinājumā ar 3:2.

Šī sērija risināsies līdz vienas komandas trim uzvarām, bet sērijā nebūs vairāk par četriem mačiem. Ja pēc četriem mačiem rezultāts būs neizšķirts 2-2, sērijas uzvarētājs tiks noskaidrots pēcspēles metienu sērijā.

Pēc Rīgas mačiem «Donbass» komandā notikušas vairākas būtiskas izmaiņas. Ceturtdien komandas galvenā trenera posteni salīdzinoši negaidīti atstāja bijušais Rīgas komandas vadītājs Jūliuss Šuplers no Slovākijas, bet piektdien Ukrainas klubs paziņoja par jauna līguma parakstīšanu ar bijušo rīdzinieku vārtsargu Krisu Holtu.