08.11.2016. 21:46

Spēles teksta tiešraide

Salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli vārtsarga, aizsargu un pirmo divu uzbrucēju virknējumu izmaiņa palika nemainīja, bet trešajā trijniekā iekļāvās Lauris Dārziņš un Gunārs Skvorcovs. Edgars Kulda tika pārcelts uz ceturto maiņu, savukārt Kaspars Saulietis un Filips Toluzakovs mačā nepiedalījās.

Rīgas "Dinamo" hokejistiem izdevās desmito reizi sezonā pirmajiem gūt vārtus. Tas tika izdarīts devītajā minūtē, kad Jakubs Sedlāčeks piespēlēja Skvorcovam, kurš ielidoja uzbrukuma zonā un no kreisās malas uzmeta pa vārtiem, bet pirmais pie atlēkušās ripas bija Pjotrs Ščastļivijs (1:0). Krievu uzbrucējam tie bija ceturtie vārti un septītais punkts šosezon.

Pirmais noraidījums tika nopelnīts tikai 24. minūtē, un viesi to nekavējoties pārvērta izlīdzinājuma vārtos. Kamēr uz noraidīto soliņa atradās Roberts Lipsbergs, bijušais "Dinamo" zviedru uzbrucējs Līnuss Videls pēc komandas biedra metiena no zilās līnijas uzvarēja cīņā par atlēkušo ripu (1:1). Līdz otrās trešdaļas beigām "Kunlun" ieguva divu ripu pārsvaru. 32. minūtē teicamu kombināciju no vārtu priekšas noslēdza Čads Ro (2:1), bet 36. minūtē Martins Bakošs ar metienu tālajā stūrī realizēja otro vairākumu (3:1).

Otrā perioda izskaņā arī rīdzinieki beidzot tika pie iespējas spēlēt vairākumā, taču vairākumu ne tikai nerealizēja, bet arī pamanījās ielaist ceturto ripu – pozicionāli kļūdījās Sedlāčeks, un Oļegs Jašins no labās malas trāpīja tālajā stūrī (4:1). Trešās trešdaļas vidū rīdzinieki atkal ielaida vairākumā - Normunds Sējējs gāja uz pilnu banku, gandrīz 11 minūtes līdz pamatlaika beigām nomainot Sedlāčeku pret sesto laukuma spēlētāju, bet četratā palikušie viesi uzvarēja iemetienā un jau pēc piecām sekundēm trāpīja tukšos vārtos (5:1).

Pēc pusotras minūtes rīdzinieki tomēr realizēja vairākumu - trīs ripu starpību atjaunoja Patriks Mulens, kurš trāpīja tālajā devītniekā (2:5). Amerikāņu aizsargam tie bija ceturtie vārti un desmitais punkts sezonā. Nākamo spēli Rīgas "Dinamo" aizvadīs parīt, kad uzņems Habarovskas "Amur".

Jakubs Sedlāčeks (Jānis Kalniņš); Guntis Galviņš – Oskars Cibuļskis, Georgijs Pujacs – Patriks Mulens, Krišjānis Rēdlihs – Jēkabs Rēdlihs, Kristaps Zīle; Miks Indrašis – Māris Bičevskis – Miķelis Rēdlihs, Džastins Šags – Koltons Gilīss – Gints Meija, Lauris Dārziņš – Pjotrs Ščastļivijs – Gunārs Skvorcovs, Roberts Lipsbergs – Vitālijs Pavlovs – Edgars Kulda.

Rīgas "Dinamo" – Pekinas "Kunlun Red Star" 2:5 (1:0, 0:3, 1:2)Vārti: 8:25 Ščastļivijs (Sedlāčeks, Skvorcovs) 1:0, 24:24 Videls (Jalasvāra, vair.) 1:1, 31:10 Ro (Kollinss, Videls) 1:2, 35:58 Bakošs (Marcinko, vair.) 1:3, 41:27 Jašins (Pereskokovs, Bellmors, maz.) 1:4, 49:09 Ro (Kolinss, maz.) 1:5, 50:39 Mulens (Pujacs, vair.) 2:5Metieni: 38:32Soda minūtes: 6:4Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks – Andrejs Makarovs