15.02.2013. 21:51
Rīgas «Dinamo» hokejisti šovakar KHL regulārā čempionāta pirmspēdējā spēlē savā laukumā pēcspēles metienu sērijās ar 3:2 uzvarēja Jāņa Sprukta pārstāvēto Maskavas CSKA.

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Rīgas «Dinamo» un Maskavas CSKA 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0). Bukarts (12), K. Rēdlihs (Ščehura, Karsums, 21, vair.), Bukarts (65, p.m.); Rilovs (Morisons, 15, vair.), Morisons (A. Radulovs, Pērsons, 15, vair.).Vārtsargi: Telkvists (23/21) - Staņa (26/24).Soda minūtes: 6-6.

Pirmā uzbrucēju maiņa arī šovakar bija nemainīga - Karsums, Ščehura un Indrašis, otrajā maiņā darbojās Bukarts, Džeriņš un Meija, trešajā - Skvorcovs, Džonsons un Pavlovs, bet ceturtajā - Ivanāns, Bičevskis un Biezais. Tikmēr aizsargu pārus veidoja brāļi Rēdlihi, Cibuļskis un Sotnieks, kā arī Laviņš un Porejs.

Spēles ievadā «rīdzinieki» ieguva tiesības uz vairākumu, taču to izmantot nespēja, tomēr pirmās trešdaļas vidū Roberts Bukarts izvirzīja laukuma saimniekus vadībā - 1:0. Pēc neilga laika «Dinamo» mazākumā atstāja Porejs un CSKA komanda apliecināja sava skaitliskā vairākuma spēku, kad ar metienu no zilās līnijas Telkvistu pārspēja Jakovs Rilovs - 1:1. Lai gan pēc pusminūtes mājinieki vēlreiz ieguva iespēju spēlēt vairākumā, arī šajās divās minūtēs Staņu pārspēt neizdevās.

Pirmās trešdaļas beigās «Dinamo» trešoreiz ieguva vairākumu, tādējādi otrās 20 minūtes laukuma saimnieki sāka skaitliskajā pārsvarā. Šoreiz vairākumu realizēt izdevās, kad 56. sekundē precīzs metiens padevās aizsargam Krišjānim Rēdliham - 2:1. Perioda turpinājums aizritēja aizraujošā hokejā, kurā abām komandām bija gana daudz iespēju gūt vārtus, līdz 15. minūtē CSKA aizsargs Šons Morisons vairākumā panāca izlīdzinājumu - 2:2.

Trešajā periodā laukumā turpinājās līdzīga cīņa, kurā abām komandām radās izdevības pārņemt vadību, tomēr abi vārtsargi palika nepārspēti. Arī piecās papildlaika minūtēs uzvarētāju noskaidrot neizdevās, bet pēcspēles metienu sērijā precīzi bija Bukarta un Džeimija Džonsona metieni - 3:2.

KHL regulārā čempionāta pēdējo spēli «Dinamo» komanda aizvadīs svētdien, kad savās mājās uzņems Bratislavas «Slovan» hokejistus.