16.03.2013. 17:09
Rīgas «Dinamo» hokejisti šodien KHL Cerību kausa izcīņas finālsērijas otrajā mačā savā laukumā pirmajā trešdaļā ar 0:2 zaudē Habarovskas «Amur».

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Rīgas «Dinamo» un Habarovskas «Amur» 0:2 (0:2, 0:0, 0:0). Stepanovs (10), Ļitovčenko (10).Vārtsargi: Telkvists (6/4) - A. Kuzņecovs (1/1).Soda minūtes: 2-0.

Salīdzinājumā ar sērijas pirmo spēli «Dinamo» virknējumi bija piedzīvojuši izmaiņas. Pirmajā maiņā kopā ar Indraši un Ščehuru spēlēja Upītis, otrajā maiņā darbojās Bukarts, Džeriņš un Džonsons, trešajā maiņā spēlēja Skvorcovs, Pavlovs un Meija, bet ceturtajā - Biezais, Bičevskis un Ivanāns. Tikmēr aizsardzībā pārus tāpat kā piektdien veidoja Sotnieks un Galviņš, brāļi Rēdlihi, kā arī Laviņš un Cibuļskis.

Informācija tiks papildināta...

Sērijas līdz trim uzvarām trešā spēle notiks otrdien Habarovskā, kur nepieciešamības gadījumā trešdien tiks aizvadīts arī sērijas ceturtais mačs.

P.S. Seko līdzi «Apollo» sporta ziņām arī sociālajā tīklā «Twitter» - @Apollo_sport