16.11.2013. 13:40
Edmunda Dukuļa pārstāvētā "Boise State" vienība (2-0) pēc pirmās spēļu nedēļas ir rezultatīvākā komanda NCAA pirmajā divīzijā. "Broncos" basketbolisti pirmajās divās spēlēs guvuši vidēji 113 punktus, turklāt sagrāvuši pretiniekus ar 43 punktu pārsvaru.

Piektdien, 15. novembrī, “Boise State” sakāva NAIA komandu “Simpson” ar graujošu rezultātu 110:53. Tā kļuva par otro reizi sezonā, kad “savvaļas zirgi' guvuši 110 un vairāk punktus, ar šādu rezultativitāti izpelnoties rezultatīvākās komandas godu NCAA pirmajā divīzijā.

Otrā gada students Edmunds Dukulis laukumā pavadīja astoņas minūtes, guva trīs punktus (2p 1/3, 1p 1/3), izcīnīja piecas bumbas zem groziem un saņēma vienu personisko piezīmi. Džefs Elorriaga iemeta 7 no 8 tālmetieniem, spēli pabeidzot ar 26 punktiem.

Minesotieši (2-0) nedēļas sākumā mājās izcīnīja otro uzvaru, pārspējot “Montana” vienību (0-1) ar rezultātu 84:58. Trenera Rika Pitino puiši iemeta 11 no 25 tālmetieniem, kamēr sāncenši realizēja 6 no 22 mēģinājumiem.

Oto Ošenieks laukumā gāja starta piecniekā, 23 minūtēs guva deviņus punktus (2p 1/3, 3p 2/2, 1p 1/2), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, saņēma divas personiskās piezīmes un pārķera vienu bumbu.

Izmantotie resursi:NCAA.com – The Official Website of NCAA...

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128