16.02.2017. 19:25
Rīgas «Dinamo» komanda šobrīd «Arēnā Rīga» aizvada pirmspēdējo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēli, spēkojoties ar Arta Ābola vadīto un Kristapa Sotnieka, Edgara Masaļska pārstāvēto Toljati «Lada» vienību. Rezultāts pirmajā trešdaļā ir 0:0.

Informācija tiek papildināta...

Rīdziniekiem šī būs pirmā spēle pēc desmit dienu pārtraukuma, kurš bija saistīts ar nacionālo izlašu pauzi. Tās laikā liela daļa Rīgas «Dinamo» spēlētāju piedalījās Latvijas izlases četru dienu treniņnometnē, kurā pie darba ķērās valstsvienības jaunais galvenais treneris Bobs Hārtlijs, bet viens no viņa palīgiem bija tieši Ābols, kurš šajā amatā tika iecelts vien pagājušajā nedēļā.

Abas komandas šosezon jau reizi tikās, kad sezonas sākumā septembrī savās mājās ar 4:0 labāka bija «Lada». Toreiz Sotnieks izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet Masaļskis palika rezervē. Savukārt KHL regulārajos čempionātos komandas nūjas krustojušas desmit reizes, abām izcīnot pa piecām uzvarām.

Rīgas «Dinamo» vienu no savām neveiksmīgākajām sezonā kluba vēsturē, noslēgs sestdien mājās pret Ņižņekamskas «Ņeftehimik». Rīdzinieki ar 54 punktiem 58 spēlēs ir pārliecinoši pēdējā vietā 14 Rietumu konferences klubu konferencē, no tuvākajiem sekotājiem Maskavas «Spartak» atpaliekot par 11 punktiem. Savukārt visā līgā Latvijas klubs ieņem pirmspēdējo vietu starp 29 komandām un arī augstāk tikt vairs nevar.

Zīmīgi, ka «Lada» ar 64 punktiem 58 spēlēs ir vienu pozīciju augstāk, bet Austrumu konferencē viņi arī ir 14.vietā, taču starp 15 komandām.