14.01.2015. 06:48

Pirms spēles tika godināts leģendārais čehu vārtsargs Dominiks Hašeks, kurš Bufalo spēlēja no 1992. līdz 2001.gadam. Ar viņa 39.numuru Sabres rindās vairs nespēlēs neviens, jo tas tika iemūžināts.

Līdz mača vidum viesi pēc Darena Helma mazākumā gūtiem vārtiem un Gustava Nīkvista iemestās ripas vairākumā jau bija priekšā ar 2:0. Spēles 34.minūte Bufalo aizsargs Maiks Vebers guva savus pirmos vārtus sezonā, samazinot deficītu, bet nepilnas divas minūtes vēlāk Detroitas slovāku uzbrucējs Tomašs Tatars iemeta pēdējo ripu šajā spēlē. Aizsargs Kails Kvinsijs detroitiešiem izdarīja divas rezultatīvas piespēles, bet vārtsargs Petrs Mrazeks atvairīja 25 no 26 mājinieku metieniem.

Girgensons teju 22 minūtēs uz ledus (21:55) izcēlās ar diviem metieniem pa vārtiem, neitrālu lietderības rādītāju, trim spēka paņēmieniem un trim bloķētiem pretinieku metieniem. Pie rezultativitātes punktiem latvietis netika septīto spēli pēc kārtas, bet šosezon kopā viņam 44 mačos 20 (11+9) punkti.

Sabres ar 31 punktu 44 spēlēs ir pēdējie Austrumu konferencē, bet visā līgā apsteidz vienīgi Edmontonas Oilers.