05.05.2018. 19:37

Gan Francijas, gan Baltkrievijas izlases vakar bija cietušas sakāves turnīra pirmajās spēlēs, abas paliekot sausā. Francija neatrada pretlīdzekļus Krievijas izlasei, zaudējot ar 0:7, kamēr baltkrievi bez lieliem variantiem zaudēja Zviedrijai ar 0:5.

Šodien abām izlasēm bija mačs pret sava līmeņa komandu, un šo iespēju veiksmīgāk izmantoja francūži, kuri baltkrieviem iemeta pat vairāk vārtus nekā zviedri. Baltkrieviem arī turnīra turpinājums nekrāsojas īpaši rožainās noskaņās, jo tagad priekšā spēles pret Krieviju un Šveici.

Tāpat kā vakardienas spēlē, arī šodien baltkrievi veica vārtsargu maiņu. Jau 14. minūtē Ivana Kulbakova vietā atkal stājās Mihails Karnaukovs, pārņemot spēli, kad Francija bija izvirzījusies vadībā ar 2:0. Pēc tam baltkrieviem pirmā perioda pašā izskaņā izdevās vienus vārtus atgūt, ātri realizējot vairākumu.

Baltkrievijas izlase kopumā pat uzbruka vairāk un otrajā periodā bija tuvu neizšķirta panākšanai, taču tomēr nepārspēja franču vārtsargu Florianu Ardī, kurš šajā mačā atvairīja 38 no 40 pretinieku metieniem. Tikmēr Francija otrā perioda izskaņā panāca 3:1.

Trešajā periodā abām komandām tika fiksēti daudzi noraidījumi, bet veiksmīgāk to izmantoja Francija, līdz 48. minūtei gūstot vēl divus vārtus. Baltkrievijai nelielas cerības atguva Pāvels Vorobejs, izmantojot vairākumu, taču Francija atbildēja ar to pašu un uzvarēja ar 6:2. Ar trīs punktiem šajā mačā izcēlās komandas kapteinis Stefans da Kosta.

Vārti: 3:33 Flerī (S. da Kosta, Rešs) 1:0, 13:33 S. da Kosta (Žanils) 2:0, 19:36 Pavlovičs (Razvadovskis, Vorobejs) 2:1, 38:42 Lamperjē (Klero, Ekfejs) 3:1, 42:17 Manavins (S. da Kosta, Flerī) (vair.) 4:1, 47:57 Gutigs (Perrē) 5:1, 54:46 Vorobejs (Plets, Korobjovs) (vair.) 5:2, 57:56 Perrē (Ekfejs, Leklērs) 6:2Metieni: 30:40Soda minūtes:Vārtsargi: Ardī - Kulbakovs (no 13:33 Karnaukovs)

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa