15.11.2013. 23:41
Noslēgušās pirmās spēles Pasaules kausa atlases cikla "play-off" kārtā. Lielāko pārsteigumu sarūpēja Ukraina, kas savā laukumā uzvarēja Franciju (2:0), savukārt Islande mazākumā nosargāja neizšķirtu pret Horvātiju - 0:0. Tikmēr Krištianu Ronaldu nodrošināja Portugāles uzvaru pret Zviedriju (1:0), bet Grieķija spēra soli pretī finālturnīram - 3:1 pret Rumāniju.

Francija savā grupā palika otrajā vietā aiz pasaules un Eiropas čempiones Spānijas, savukārt Ukrainas grupā triumfēja Anglija. Par spīti tam, ka Ukraina nebija zaudējusi jau 11 spēles pēc kārtas, pāra favorīte, protams, bija Francija, kas arī labāk iesāka spēli Kijevā. Tomēr arī šovakar Francijas nestabilā priekšā līnija neradīja pietiekami daudz draudu Ukrainas vārtiem, un mājinieki 61.minūtē pārsteidza pretiniekus un izvirzījās vadībā.

Ukraina izspēlēja labu kombināciju Francijas soda laukumā, brazīlietis ar Ukrainas pasi Edmars tālāk piespēlēja Romānam Zozuļam, un viņš no tuvas distances pārspēja Igo Lorisu - Francijas kapteinis aizsniedza bumbu, tomēr nespēja to kavēt no vārtu līnijas šķērsošanas (1:0).

75.minūtē tiesnesis izšķīrās nepiespriest 11 metru soda sitienu par Zozuļas nogāšanu, taču vēl pēc sešām minūtēm viņa svilpe gan neklusēja - Lorāns Koscelnijs neatļauti kavēja Zozuļu bet Andrijs Jarmolenko realizēja pendeli (2:0). Kompensācijas laikā komandas apmainījās sarkanajām kartītēm - vispirms Koscelnijs tika noraidīts par rupjību, bet pēc tam īsā laikā otro brīdinājumu nopelnīja Oleksandrs Kučers.