06.11.2013. 20:48

Ukrainas klubs Južnijas «Himik», kurā par galveno treneri strādā Kārlis Muižnieks, izbraukumā ar 69:77 zaudēja Grieķijas komandai Saloniku PAOK.

Freimanis laukumā pavadīja nepilnas 19 minūtes, kuru laikā guva deviņus punktus (2p. - 3/4, 3p. - 1/1), izcīnīja divas bumbas zem groziem, pārtvēra vienu bumbu un pieļāva vienu kļūdu.

Tikmēr Turcijas klubs «TED Ankara» savā laukumā ar 78:79 piekāpās Krievijas komandai BK «Ņižņij novgorod», lai gan vēl pirms pēdējām desmit minūtēm mājinieki bija vadībā ar +14 (60:46).

Valters nospēlēja nepilnas 28 minūtes, guva astoņus punktus (2p. - 1/4, 3p. - 2/5), atdeva sešas rezultatīvas piespēles, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu bumbu un pieļāva divas kļūdas.

F apakšgrupas kopvērtējumā «Himik» ar trim panākumiem četrās spēlēs ieņem otro vietu, bet «TED Ankara» ar vienu uzvaru četros mačos ir piektajā vietā sešu komandu konkurencē.