08.11.2013. 08:16
Piektdienas rītā kārtējo zaudējumu jaunajā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) sezonā piedzīvoja Bufalo "Sabres" vienība ar Zemgu Girgensonu ierindā, izbraukumā ar rezultātu 0:2 atzīstot Losandželosas "Kings" pārākumu.

2012. gada Stenlija kausa īpašniece sezonu sākusi ar deviņām uzvarām un sešiem zaudējumiem, bet šonakt aizvadīja trešo mājas spēli pēc kārtas. Pretī stājās Girgensons un "Sabres", kas pirs pāris dienām tika pie vienas no retajām uzvarām šajā sezonā (5:4 pēcspēles metienos pret "Sharks"). Šī bija "Sabres" otrā spēle viesos pēc kārtas, bet tajā pacīnīties par panākumu neizdevās.

Pirmās trešdaļas izskaņā Tailers Maierssneatļauti kavēja Kailu Klifordu, saņemot divas minūtes par to. 12 sekundes pirs vairākuma beigām mājiniece atklāja rezultātu, kad precīzi meta Maiks Ričardss. Arī otros vārtus "karaļi" guva vairākumā. Tas notika otrās trešdaļas 13. minūtē, kad ceturto reizi sezonā precīzs metiens padevās slovēņu superzvaigznei Anžem Kopitaram. Arī šajā vārtu guvumā pie punkta tika Ričardss, kurš rezultatīvi asistēja.

Otrās trešdaļas izskaņā neiztika arī bez dūru izvicināšanas, kad attiecības mēģināja skaidrot Tailers Maierss un Mets Fratins. Pēdējās 20 minūtēs abām komandām bija pa vairākuma iespējai, taču tās palika neizmantotas, un "Sabres" piedzīvoja jau 15. zaudējumu 18 aizvadītajās spēlēs - 0:2.

Zemgus Girgensons šoreiz laukumā atradās desmit minūtes un 29 sekundes, tai skaitā vienu minūti un 31 sekundi mazākumā. Pa vārtiem Zemgus nemeta un atzīmējās tikai ar vienu bloķētu metienu, kā arī neitrālu lietderības koeficientu.

Nākamo spēli "Sabres" jāaizvada Anaheiā pret vietējo "Ducks" jau naktī uz rītdienu, bet, atgriežoties mājās, 12. novembrī vēlreiz paredzēts randiņš ar "Kings".