06.11.2013. 08:28

• Girgensons pozitīvs kārtējā «Sabres» zaudējumā 2013. g. 3. novembris
  • Girgensona komandas biedrs Skots diskvalificēts uz 7 spēlēm 2013. g. 1. novembris
  • Girgensons un «Sabres» paliek «sausā» pret «Rangers» 2013. g. 1. novembris

19 gadus vecais latvietis pirmo rezultatīvo piespēli veica otrās trešdaļas trešajā minūtē, kad «Sabres» izlīdzināja rezultātu - 1:1. Savukārt otro punktu šajā mačā Girgensons nopelnīja nepilnas trīs minūtes vēlāk, uzvarot iemetienu un piespēlējot Koudijam Makkormikam.

Girgensons laukumā pavadīja 13 minūtes un 56 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2, kas bija labākais rādītājs visā komandā.

Vienīgais latviešu pārstāvis pasaules spēcīgākajā hokeja līga šajā mačā nospēlēja arī minūti un 56 sekundes «Sabres» komandas mazākumā.

Vārtus «Sabres» komanda labā guva Drjū Stafords, Makkormiks, Tailers Eniss un Henriks Tālinders. Savukārt «Sahrks» vienībā precīzi bija Martins Havlats, Tailers Kenedijs, Tomašs Hertls un Tomijs Vingls.

Šīs sezonas 16 NHL cīņās latvietis atzīmējies ar 1 precīzu metienu, 4 rezultatīvām piespēlēm un neitrālu lietderības koeficientu.

Nākamo maču «Sabres» aizvadīs ceturtdien, kad izbraukumā spēkosies Losandželosas «Kings» komandu.

NHL Atlantijas divīzijas kopvērtējumā «Sabres» ar septiņiem punktiem atrodas pēdējā, 8. pozīcijā. Jāatzīmē, ka «Sabres» ieņem arī 30. vietu visā līgā.

Zelta Pakavs, jātnieku sporta klubs Zelta Pakavs, jātnieku sporta klubs "Ķaupji", Birzgales p., Ķeguma n., LV-5033