27.03.2018. 07:57

Mačā pret Toronto rezultāts tika atklāts jau ceturtajā minūtē – Girgensons tika pie ripas aiz vārtiem un piespēlēja Džeikam Aikelam, kurš ar metienu no tuvās distances panāca 1:0. Otrajā trešdaļā „Maple Leafs” pārtvēra iniciatīvu un pēc Nazema Kadri un Patrika Marlo precīziem metieniem izvirzīja Toronto vadībā – 1:2. Pēdējā periodā Keisijs Nelsons panāca izlīdzinājumu – 2:2, bet desmit minūtes pirms pamatlaika beigām Aikels guva otros vārtus spēlē – 3:2, savukārt tieši latviešu uzbrucējs bija tas, kurš uzsāka šo uzbrukumu.

Zemgus Girgensons laukumā pavadīja 18:38 minūtes, divas reizes meta pa vārtiem un noslēdza spēli ar +1. Savā NHL karjerā uzbrucējs aizvadījis 345 spēles, kurās guvis 44 vārtus un atdevis 56 piespēles, nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -39. Šosezon Girgensona kontā ir 14 (7+7) punkti 68 mačos. Labāko sezonu NHL uzbrucējs aizvadījis 2014./2015. gadā, kad guvis 15 vārtus un atdevis 15 piespēles 61 spēlē.

„Sabres” jau sen nepretendē uz dalību „play-off” un līdz sezonas beigām komandai palika sešas spēles. Bufalo ieņem pēdējo vietu Austrumu konferencē ar 60 punktiem 76 mačos..