10.11.2012. 05:01

Neveiksmi aizvadītajā naktī piedzīvojusi latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Ročesteras "Americans", kas kārtējā Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārās sezonas spēlē ar 1:2 atzina Adirondekas "Phantoms" vienības pārākumu.

Kamēr pirmais periods noslēdzās bez vārtu guvumiem, jau otrās trešdaļas trešajā minūtē mača rezultātu atklāt izdevās "Americans" hokejistiem, kad skaitlisko vairākumu realizēja Tīdžejs Brenans. Perioda turpinājumā Adirondekas hokejistiem izdevās panākt neizšķirtu, kad precīzs bija aizsargs Denijs Sivrets.

Trešā perioda astotajā minūtē Gerets Ro izvirzīja vadībā jau "Phantoms" hokejistus. Atlikušajās divpadsmit minūtēs ročesterieši vēl centās mainīt mača gaitu, taču panākt neizšķirtu nespēja.

Girgensons maču aizvadīja komandas otrajā uzbrucēju trijniekā, izdarot divus metienus pa pretinieku vārtiem un uz laukuma būdams viens no pamanāmākajiem "Americans" spēlētājiem. 11 aizvadītajās spēlēs uzbrucējs atzīmējies ar četriem (1+3) rezultativitātes punktiem.

"Americans" šis šosezon bija jau piektais zaudējums 11 spēlēs. Ar 13 punktiem komanda atrodas sestajā vietā Rietumu konferencē. Nākamo spēli komanda aizvadīs jau naktī uz svētdienu, kad mērosies spēkiem ar Sirakūzas "Crunch" vienību.

Izmantotie resursi:TheAHL.com | The American Hockey League | Home...

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa