28.11.2013. 07:53
Latviešu hokeja vārtsargs Kristers Gudļevskis aizvadījis spēli ECHL, kurā atvairījis 23 metienus no 25 un palīdzējis savai Floridas „Everblades” gūt uzvaru ar 5:2 pār Kalamazū „Wings”.

Kristers Gudļevskis Austrumkrasta hokeja līgā (ECHL) aizvadīja savu devīto spēli un guva sesto uzvaru. Šīs nakts pretiniece bija viena no līgas pastarītēm „Wings” komanda, kura ieņem 10. vietu Austrumu konferencē (Gudļevska „Everblades” otro). Pēc pirmā perioda gan rezultāts bija neizšķirts 1:1, taču pēc tam Gudļevska komandas biedri ņēma mača gaitu savās rokās un līdz 54. minūtei panāca 5:1. Vienu ripu gan pretinieku vēl latviešu vārtsarga vārtos iedzina, līdz ar to mačs noslēdzās ar rezultātu 5:2.

Gudļevskis atvairīja 23 no 25 metieniem, kā arī otrajā periodā novērsa divus izgājienus viens pret viens pēc kārtas. 36. minūtē latviešu vārtsargs nopelnīja divu minūšu noraidījumu par laika vilcināšanu, taču interesanti, ka spēlē, kurā kopā piespriestas 34 soda minūtes, neviens no septiņiem vārtiem netika gūts nevienādos sastāvos.

Gudļevskis ECHL sezonā kopā atvairījis 92,7% pretinieku metienu un vidēji ielaidis 1,68 vārtus, kas ir labākais rādītājs visā ECHL.

Savienoto Valstu hokeja līgā (USHL) spēli aizvadījis Haralds Egle un viņa pārstāvētā Muskegonas "Lumberjacks", kura ar 1:4 atzina Grīnbejas "Gamblers" pārākumu. Egle maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficentu mīnus divi, metienus pa vārtiem neizdarīja, taču trešā perioda sākumā iesaistījās kautiņā un saņēma piecu minūšu noraidījumu. Savukārt Ziemeļamerikas hokeja līgā (NAHL) "Wichita Falls" bez Latvijas aizsarga Kristapa Bazeviča izcīnīja uzvaru ar 3:1. Bazevics līdz šim bija piedalījies 22 no 24 komandas spēlēm un guvis piecus punktus (1+4).

Izmantotie resursi:The ECHL - Premier 'AA' Hockey League | Home PageBlades Pull Away for 5-2 Victory over Wings -...USHL Standingsnahl.stats.pointstreak.com

ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.