09.01.2014. 08:01
Latvijas hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis aizvadījis spēli Amerikas hokeja līgā un palīdzējis savai Sirakjūzas „Crunch” gūt uzvaru ar 4:2. Gudļevskis atvairīja 24 no pretinieku 26 metieniem.

Pirmajā AHL spēlē kā oficiāls Latvijas izlases pārstāvis olimpiādē Kristers Gudļevskis stājās „Crunch” vārtos pret Skrentonas „Penguins” vienību, kura ir spēcīgā NHL kluba Pitsburgas "Penguins" fārmklubs. „Crunch” jau pirmajā periodā ar divu vairākumā gūtu vārtu palīdzību izvirzījās vadībā ar 2:0, bet līdz 29. minūtei pārsvars bija pieaudzēts līdz 4:0.

Nedienas Gudļevskim gan sagādāja zviedru aizsargs Filips Samuelsons. Vispirms viņš otrā perioda izskaņā veiksmīgi izskrēja laukumā no noraidīto spēlētāju soliņa un uzreiz saņēma piespēli, kas ļāva viņam veikt izgājienu viens pret viens un apspēlēt latviešu vārtsargu (4:1), bet 55. minūtē Samuelsons bija pirmais pie Gudļevska atsistās ripas, panākot 2:4.

Tas gan bija viss, ko Samuelsons un „Penguins” iespēja pret Gudļevski, jo pārējos 24 metienus viņš atvairīja un ielika savu artavu komandas uzvarā. Gudļevskim šī bija astotā uzvara 14 AHL spēlēs, kurās viņš piedalījies.

Savu pēdējo spēli piecu maču izbraukuma sērijā „Crunch” un Gudļevskis aizvadīs naktī uz sestdienu.

Ar vārtu guvumu Rietumu hokeja līgā izcēlies Edgars Kulda, kurš sekmēja savas „Oil Kings” uzvaru (4:2). Kulda šajā mačā arī izkāvās un sapelnīja deviņas soda minūtes. Savukārt Robertam Lipsbergam rezultatīva piespēle „Thunderbirds” vienīgo vārtu guvumā. Mačā kopumā Lipsberga komanda uzvarēja pēcspēles metienos (2:1), lai arī Roberta pēcspēles metiens palika nerealizēts.

Kvebekas junioru līgā Ņikitas Jevpalova „Armada” piedzīvoja zaudējumu 3:4 par spīti tam, ka izdarīja divreiz vairāk metienus nekā pretinieki (30:14). Jevpalovs spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu, savukārt Georgs Golovkovs guvis vārtus „Voltiguers” komandas zaudējumā ar 2:4.

Izmantotie resursi:TheAHL.com| The American Hockey LeagueConnolly, DiSalvatore continue to ignite...WHL NetworkLHJMQ

Viesu nams Vidzeme, SIA, Peintbola parks Viesu nams Vidzeme, SIA, Peintbola parks "Ieviņas", Sējas n., LV-2142