18.01.2015. 14:53
Latvijas U21 futbola izlase šodien Sadraudzības kausa izcīņas spēlē cīnījās neizšķirti ar Kirgizstānas vienaudžiem (1:1).

Spēles pirmajā puslaikā vārti netika gūti, bet nākamās 45 minūtes aktīvāk sāka Daiņa Kazakeviča trenētā Latvijas izlase. Latvijas spiediens tika atalgots ar 11 metru soda sitienu, taču Vladislavs Gutkovskis 53. minūtē neizmantoja šo iespēju – uzbrucēja sitienu tvēra vārtsargs.

Tomēr jau drīz Latvija izvirzījās vadībā. Pēc Kirgizstānas futbolistu kļūdas saspēlē Latvijas futbolisti ātri pārgāja uzbrukumā, un Eduards Tīdenbergs atklāja rezultātu. Pēc nepilnām 20 minūtēm Aleksa Regžas otrā dzeltenā kartīte atstāja Latviju mazākumā, un 82. minūtē Kirgizstāna izlīdzināja rezultātu.

Pirms divām dienām – turnīra pirmajā spēlē – Latvija ar 0:1 piekāpās Krievijai, bet savu trešo maču apakšgrupā aizvadīs rīt pret Moldovas vienaudžiem. Ceturtdaļfinālā iekļūs katras grupas divas labākās komandas un divas no trim trešo vietu ieguvējām.

Izmantotie resursi:Международный турнир по футболу «Кубок...