20.03.2013. 09:58
Rīgas «Dinamo» Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Cerību kausa finālsērijas izšķirošajā mačā šodien izbraukumā tiekas pret Habarovskas «Amur» komandu. Spēli var vērot KHL TV kanālā.

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Treneri šīs dienas mačam pieteikuši divus vārtsargus, septiņus aizsargus un 12 uzbrucējus, un sastāvs ir tieši tāds pats, kā iepriekšējā spēlē.

Rit 1. trešdaļa, rezultāts 2:0 «Dinamo» labā.

Spēles pirmās trešdaļas pirmā puse pagāja līdzīgā cīņā un nevienai no komandām neizdevās radīt bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem un līdzsvars saglabājās arī soda minūtēs – 0:0. Pirmais noraidījums tika fiksēts perioda vidū, kad Jēkabs Rēdlihs neatļauti apturēja pretinieku, taču laukuma saimnieki nespēja atklāt rezultātu. Nedaudz vēlāk skaitliskajā vairākumā nokļuva viesi un arī «rīdziniekiem» pirmais vairākums pagāja bez vārtu guvuma.

Tomēr «Dinamo» izdevās gūt vārtus. Pēc metiena pirmais pie atsistās ripas bija Rodrigo Laviņš, kurš no vārtu priekšās pārspēja Alekseju Kuzņecovu, bet nedaudz vēlāk skaitliskajā vairākumā Oskars Cibuļskis ar spēcīgu metienu guva otros vārtus.