12.03.2013. 19:53
Smagu zaudējumu pirmajā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Harlamova kausa Rietumu konferences ceturtdaļfināla mačā otrdien piedzīvoja Latvijas komanda «Rīga», kas izbraukumā ar 1:7 (1:2, 0:2, 0:3) piekāpās Mitišču «Atlanti» vienībai.

Jau pirmās trešdaļas 15.minūtē rīdzinieki bija nonākuši iedzinējos ar 0:2, taču pēc četrām minūtēm rezultāta starpību līdz minimumam samazināja Rūdolfs Maslovskis. Tie gan izrādījās «Rīgas» komandas vienīgie gūtie vārti šajā cīņā, bet mājinieki vēl piecas reizes prata pārspēt Kristeru Gudļevski.

«Atlanti» vienības labā divus vārtus guva Jegors Aļošins.

Līdz ar to sērijā līdz trijām uzvarām Mitišču komanda izvirzījusies vadībā ar rezultātu 1-0.

Par mača labāko spēlētāju Rīgas kluba rindās tika atzīts vienīgo vārtu autors Maslovskis.

Vēlreiz abas komandas Mitiščos tiksies trešdien, bet sestdien komandas sēriju turpinās Rīgā.

Zīmīgi, ka abas komandas Harlamova kausa pirmajā kārtā savā starpā tiekas trešo sezonu pēc kārtas.

Ja savā pirmajā MHL sezonā «Rīga» Mitišču klubam sērijā piekāpās negaidīti pārliecinoši ar rezultātu 0-3, pērn abu komandu cīņa izvērtās dramatiska - ceturtajā cīņā rīdzinieki nenoturēja četru vārtu pārsvaru un zaudēja pagarinājumā ar 5:6. Pēc tam Latvijas klubs piekāpās arī pēdējā, piektajā, cīņā un turnīru atkal noslēdza jau pēc pirmās kārtas.

Šosezon «Atlanti» komanda ir ļoti spēcīga un ar 135 punktiem 64 spēlēs izcīnīja pārliecinošu uzvaru Rietumu konferencē. Savukārt «Rīga» tika pie 104 punktiem, kas deva astoto vietu konferencē un pēdējo ceļazīmi uz izslēgšanas spēlēm.

Tikmēr uzvaru pirmajā izslēgšanas spēļu mačā guva Latvijas speciālista Aleksandra Beļavska trenētā Baltkrievijas vienība Bobruiskas «Dinamo-Šiņņik», kas izbraukumā ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) uzvarēja Sanktpēterburgas SKA-1946 komandu.

Sērijā līdz trim uzvarām «Dinamo-Šiņņik» tagad ir vadībā ar 1-0.

Jazzy Needles, Līnijdeju grupa "Ausmas", Drabešu pagasts, Amatas novads, LV-4101
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa