28.11.2012. 14:19
Zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta trešdienas spēlē piedzīvoja HK «Rīga», kas izbraukumā ar rezultātu 1:2 piekāpās Mitišču «Atlanti» hokejistiem.

Rezultātu mača ceturtajā minūtē atklāja «Atlanti» hokejists Sergejs Tverdehlebovs. Turpinājumā Mitišču klubs guva vēl vienus vārtus, uz ko «Rīgas» hokejisti trešajā periodā atbildēja ar Riharda Bukartu precīzu raidījumu.

Atlikušajā laikā vārti netika gūti, un rīdzinieki šajā spēlē piedzīvoja neveiksmi.

Ceturtdien abas vienības tiksies atkārtoti. Savukārt pēc tam Latvijas klubs aizvadīs četrus mačus savā laukumā.

TVNET jau ziņoja, ka iepriekšējā mačā «Rīga» ar rezultātu 3:2 izbraukumā uzvarēja Latvijas uzbrucēja Artjoma Dašutina pārstāvēto Balašihas MVD vienību.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā «Rīga» ar 49 punktiem 34 spēlēs pakāpās uz devīto vietu.