16.03.2013. 19:20
Jaunatnes hokeja līgas (MHL) izslēgšanas spēles jeb Harlamova kausa izcīņa pēc trim mačiem beigusies Latvijas komandai HK «Rīga».

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Play-off pirmās kārtas sērijas trešajā spēlē šovakar HK «Rīga» savā laukumā ar 1:7 zaudēja Mitišču «Atlanti» jaunajiem hokejistiem, sērijā piekāpjoties ar 0-3. Tādējādi «rīdzinieki» arī trešajā MHL sezonā pirmajā kārtā nespēja pārvarēt tieši Mitišču komandas barjeru.

Pirmās trešdaļas vidū «rīdziniekiem» neizdevās realizēt vairākumu, bet neilgi pēc tam «Atlanti» uzbrucējs Sergejs Tverdohļebovs izvirzīja vadībā viesus. Perioda beigu daļā HK «Rīga» vēlreiz neizmantoja skaitlisko pārsvaru, bet sekundi līdz trešdaļas beigām Igors Levickijs palielināja viesu pārsvaru.

Otrās trešdaļas sākumā Jaroslavs Diblenko un Aleksandrs Kadeikins realizēja vairākumu un panāca jau 0:4, bet perioda 9. minūtē Nikolajs Jeļisejevs lielajā vairākumā Rīgas komandai vienus vārtus atspēlēja. Līdz trešdaļas beigām viesiem izdevās gūt vēl divus vārtus - Kristeru Gudļevski pārspēja Aleksandrs Kuzņecovs un Ļevickijs.

Mača pēdējās 20 minūtēs Ņikita Sošņikovs vairākumā guva septītos vārtus «Atlanti» komandas labā, tādējādi HK «Rīga» piedzīvoja trešo smago zaudējumu pēc kārtas un izstājās no play-off.

Atgādinām, ka arī sērijas pirmajās divās spēlēs Mitiščos «rīdzinieki» piedzīvoja divas sagrāves ar identisku rezultātu 1:7.

P.S. Seko līdzi «Apollo» sporta ziņām arī sociālajā tīklā «Twitter» - @Apollo_sport