23.12.2013. 00:11
Ar aizraujošu līderu cīņu Parīzē noslēdzies Francijas futbola čempionāta pirmais aplis. PSG, kas jau bija nodrošinājusi rudens čempiones titulu, savā laukumā atspēlējās un izcīnīja vienu punktu pret trešajā vietā esošo "Lille" (2:2).

PSG nedēļas vidū aizvadīja smagu cīņu Francijas Līgas kausa astotdaļfinālā, kur tikai pagarinājuma izskaņā savā laukumā salauza "St.-Etienne" pretestību (2:1). Toreiz diskvalificētā Zlatana Ibrahimoviča prombūtnē abus vārtus guva Edinsons Kavani, taču urugvajietis šovakar nevarēja spēlēt, jo personisku iemeslu dēļ atgriezās dzimtenē. Savukārt savainotā Maksvela vietā aizsardzības kreisajā malā darbojās bijušais "Lille" aizsargs Luka Diņs. Viesiem aizsardzības balstu Simonu Kjēru aizstāja Davids Rozehnals.

"Lille" jau kopš paša spēles sākuma izdevās favorītiem izrādīt cienīgu pretestību, un tieši viesiem devītajā minūtē bija pirmā izdevība gūt vārtus - Nolans Rū piespēlēja gar vārtiem, bet Salomons Kalū pavisam nedaudz neaizsniedzās līdz bumbai. Pēc 13 minūtēm sekoja PSG atbilde - Diņs teicami pieslēdzās uzbrukumam, bet Esekjels Laveci, soda laukuma vidū atrazdamies pilnīgi brīvs, pamanījās uzsist virsū Vinsentam Enjeamam.

PSG pārsvars pamazām pieauga, un 32.minūtē "Lille" vēlreiz neticami paveicās. Ibrahimovičs spēcīgi piespēlēja gar vārtiem, un Tjagu Silva no dažu metru attāluma raidīja bumbu pāri mērķim. Pēc četrām minūtēm mājinieki beidzot atklāja rezultātu. Ibrahimovičs izpildīja tiešo brīvsitienu, un bumba no spēlētāju sieniņas neatvairāmi ielidoja vārtos (1:0).

Informācija tiks papildināta...

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Monaco – Valenciennes 1:2 (0:1) Rodrigess 84' - Abidāls 30'(s.v.) Dukūrtio 59'
St.-Etienne – Nantes 2:0 (1:0) Korņē 24' Erdinčs 83'(11m)
Lorient – Lyon 2:2 (0:1) Abubakārs 60' Traorē 90'+3 – Grenjē 21' Gomiss 49'
PSG – Lille 2:2 (1:1) Ibrahimovičs 36' Baša 72'(s.v.) – Mavubā 44' Kalū 53'(11m)