19.03.2017. 08:28

“Jaguares” komanda dienvidu puslodes spēcīgākajam regbija klubu turnīram pievienojās vien pagājušajā sezonā un, lai arī tās sastāvu veidoja Argentīnas izlases regbisti, kā jau tas nereti gadās debija viņiem izvērtās ne gluži veiksmīgi. Protams, par izgāšanos to saukt nevar un beigās ieņemtā 13. vieta arī bija labākā no visām jaunpienākušajām komandām, tomēr, Buenosairesas klubam bija krietni jāpieliek, lai “Super Rugby” turnīrā varētu cīnīties par augstām vietām.

Šīs sezonas sākums ir pavisam cits stāsts, jo pēc pirmajiem četriem mačiem argentīnieši atrodas tabulas augšgalā un viņiem ir tieši tikpat uzvaru cik pagājušās sezonas “Super Rugby” finālistiem.

Svaigākā no uzvarām tika izcīnīta pret DĀR komandu “Cheetahs”. Argentīnas komanda jau no mača sākuma pieteica savas pretenzijas uz uzvaru un puslaiku noslēdza pie rezultāta 27:14, bet otrajās 40 minūtēs, lai vai kā “Cheetahs” censtos, viņiem neizdevās atspēlēties. Par spēles galveno varoni kļuva Roberto Mojano, kurš guva trīs piezemējumus.

Tiesa, tā bija dienas un ceturtās kārtas pēdējā spēle, taču spēļu diena sākās ar divu iepriekšējo sezonu čempionu cīņu - “Hurricanes” pret “Highlanders”. Pēc zaudējuma iepriekšējā kārtā pret “Chiefs”, “Hurricanes” vēlējās atspēlēties un jāsaka, ka Otago komandai nepaveicās, ka viņi bija ceļā šim virpuļviesulim – 41:15 par labu 2016. gada čempioniem.

Izmantotie resursi:Planet Rugby | News, Scores, Results, Features...