19.09.2012. 10:48
Ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli Somijas augstākās hokeja līgas «SM-liiga» regulārā čempionāta trešajā spēlē izcēlās Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Jekimovs.

22 gadus vecā latviešu uzbrucēja pārstāvētā Lāpenrantas «SaiPa» komanda ar rezultātu 6:2 izbraukumā apspēlēja Helsinku IFK (HIFK) vienību.

Reklāma Ar precīzu metienu Jekimovs izcēlās otrās trešdaļas izskaņā, izvirzot «SaiPa» komandu vadībā ar 4:2. Savukārt rezultatīvu piespēli latvietis veica otrā perioda sākumā, kad palīdzēja savam komandas biedram Jako Risanenanam izvirzīt Lāpenrantas vienību vadībā - 2:1.

Jekimovs laukumā pavadīja 16 minūtes un 39 sekundes, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Jaunās sezonas trijās spēlēs Jekimovs tagad guvis trīs vārtus un izdarījis vienu rezultatīvu piespēli.

Nākamo maču «SaiPa» aizvadīs rītdien, kad savā laukumā uzņems Espo «Blues» hokejistus.