23.11.2013. 17:50
Latvijas labākais kamaniņu braucējs Mārtiņš Rubenis sestdien ierindojās 17.vietā Pasaules kausa otrajā posmā, kas norisinājās Austrijas trasē Īglsā.Rubenis pirmo braucienu veica 50,847 sekundēs, kas bija par 0,352 sekundēm sliktāks laiks...

Rubenis pirmo braucienu veica 50,847 sekundēs, kas bija par 0,352 sekundēm sliktāks laiks nekā šī brauciena līderim pagājušās sezonas kopvērtējuma uzvarētājam Fēliksam Loham no Vācijas.

Pirmajā braucienā Rubenis ieņēma 17.vietu.

Savukārt otrais brauciens latvietim padevās nedaudz lēnāks - 50,891 sekundes, līdz ar to uz pozīciju uzlabošanu cerēt bija grūti, kā rezultātā nācās samierināties ar 17.pozīciju arī divu braucienu summā.

Tikmēr citi Latvijas sportisti ierindojās zemāk par Rubeni - Inārs Kivlenieks, kurš pirmajā braucienā bija 23.vietā, to veicot 50,954 sekundēs, otrajā piegājienā spēja rezultātu uzlabot un summā ieņemt 20.vietu.

Savukārt Kristaps Mauriņš pirmajā braucienā pārliecinoši ieņēma pēdējo, 31.vietu, bet zaudēts jau bija tik daudz, ka neko atgūt nevarēja otrajā braucienā, kā rezultātā nācās ieņemt pēdējo pozīciju, uzvarētājam zaudējot vairāk nekā divas sekundes.

Pamatsacensībās automātiski dalību bija nodrošinājis tikai Rubenis, bet Mauriņš un Kivlenieks šādu iespēju izcīnīja piektdien Nāciju kausā.

Par posma uzvarētāju kļuva Lohs, kurš triumfēja abos braucienos, izcīnot pirmo uzvaru šosezon. Savukārt otrajā vietā ierindojās vēl viens Vācijas sportists Davids Mellers, kuru Lohs summā apsteidza par 0,174 sekundēm. Tikmēr trešais bija šīs sezonas pirmā Pasaules kausa posma uzvarētājs Dominiks Fišnallers no Itālijas.

Kā ziņots, pirmajā etapā, kas pirms nedēļas risinājās Lillehamerē, Rubenis izcīnīja astoto vietu, bet Mauriņš un Kivlenieks palika attiecīgi 12. un 18.pozīcijā.

Pēc diviem Pasaules kausa posmiem Rubenis ar nopelnītiem 66 punktiem atrodas 11.vietā, bet Kivlenieka rēķinā 44 punkti un 18.pozīcija. Aiz viņa uzreiz seko Mauriņš, kuram par diviem punktiem mazāk.

Tikmēr līderu gods pienākas uzreiz trim sportistiem, jo Mellers, Fišnallers un Lohs katrs izcīnījuši pa 170 punktiem. Savukārt ceturto vietu ar 115 punktiem ieņem slavenais itālis Armīns Cīgelers.

Jau vēstīts, ka pirms kungiem sestdien startēja dāmas, un vislabāk veicās Elīzai Tīrumai, kurai 18.vieta, savukārt jaunā Ulla Zirne ierindojās 22.pozīcija 24 dalībnieču konkurencē.

Latvijas sportisti šajās sacensībās startēs ar sēru lentītēm pie apģērba, godinot "Maximas" traģēdijā bojā gājušo piemiņu.

Svētdien sacensības tiks aizvadītas divnieku ekipāžām, kā arī stafetē.

OZO Daiļslidošanas klubs, SIA Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa