15.04.2013. 06:48
Aizvadot tikai otro MX1 pasaules čempionāta posmu pēc traumas sadziedēšanas, latviešu motokrosa braucējs Matīss Karro svētdien izcīnīja augsto 11. vietu Itālijas GP.

Finālbraucienos Trentino trasē Karro ierindojās 12. un 11. vietā, turklāt otrajā braucienā ilgi cīnījās pirmajā sešiniekā. Posma kopvērtējumā tas viņam deva 11. vietu, kas ir labākais rezultāts šogad.

Arī Augusts Justs abos braucienos ierindojās punktos. Pirmajā sacīkstē viņam 18. vieta, bet otrajā braucienā 17. vietu, kas posma vērtējumā ļāva ieņemt 18. pozīciju.

Abos braucienos par uzvarētāju kļuva pasaules čempions Antonio Kairoli, kurš ir līderis arī kopvērtējumā. Karro šobrīd sezonas ieskaitē ieņem 19. vietu, bet Justs ir uzreiz aiz viņa.

MX2 klasē jau kvalifikācijas sacīkstē Roberts Justs piedzīvoja kritienu un finālsacīkstēs nepiedalījās. Abos braucienos triumfēja kopvērtējuma līderis Džefrijs Hērlingss.

Raksts tapis sadarbībā ar

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430