09.01.2014. 20:11

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā KHL čempionvienība savā laukumā ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Hantimansijskas «Jugra», bet Karsums mača 27. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz 1:2

Kopumā uzbrucējs nospēlēja nepilnas 16 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus, nopelnīja piecas soda minūtes un uzvarēja divos no trim iemetieniem, kā arī veica divus spēka paņēmienus.

Spēles gaitā Mihails Žukovs un Artjoms Buļanskis panāca 2:0 «Jugra» labā, tomēr ar Karsuma un Sergeja Soina pūlēm «maskaviešiem» izdevās atspēlēties. «Bullīšu» sērijā uzvaru Hantimansijskas komandai nodrošināja Ņikita Gusevs.

27 gadus vecajam Karsumam šī bija tikai otrā spēle kopš atgriešanās laukumā pēc savainojuma, kura dēļ viņš nebija spēlējis kopš 26. novembra. Šosezon aizvadītajās 33 spēlēs Karsums ir guvis 15 vārtus un izdarījis astoņas rezultatīvas piespēles.

Maskavas «Dinamo» komanda ar 94 punktiem 43 mačos saglabā līderpozīciju gan Rietumu konferencē, gan visā līgā.