27.03.2013. 08:37

Pirmo panākumu Šveices hokeja čempionāta 1/4 finālā izcīnījusi Latvijas izlases hokejista Ronalda Ķēniņa pārstāvētā „ZSC Lions” komanda, kas otrdienas vakarā savā laukumā ar 5:2 apspēlēja Frīburgas „Gotteron” hokejistus. Sērijā tādejādi Šveices čempionvienība guva pirmo panākumu, panākot 1-3.

Mača rezultātu jau tā sestajā minūtē atklāja „ZSC Lions”, bet otrajā trešdaļā jau ieguva trīs vārtu pārsvaru. Cīņas turpinājumā Zalcburgas komanda panāca ar 4:0 un, lai gan Sederiks Botters „Gotteron” divus vārtus atspēlēja (2:4), pēdējās spēles sekundēs mājinieki viesu vārtos raidīja vēl vienu ripu – 5:2.

Ronalds Ķēniņš šoreiz ar rezultativitāti neizcēlās, nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām nu kļuvis 1-3, piektā sērijas spēles jau rīt, kad komandas tiksies Frīburgas komandas laukumā.

Izmantotie resursi:National League