29.02.2016. 09:19
Amerikas Hokeja līgā jau piekto spēli pēc kārtas pie rezultativitātes punkta tika latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, kura pārstāvētā Jutikas "Comets" izbraukumā gan atzina Atlantijas divīzijas līderes Hēršijas "Bears" pārākumu (1:5).

Ronalds Ķēniņš pie rezultatīvas piespēles tika spēles 33. minūtē, kad palīdzēja realizēt vairākumu un tobrīd panākt 1:2. Ķēniņš laukumā bija arī otrajos un piektajos ielaistajos vārtos un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -2. Viņa rēķinā arī divi metieni pa vārtiem.

Ķēniņš, kuram spēles dienā apritēja 25 gadi, šosezon Amerikas Hokeja līgā aizvadījis 21 maču un sakrājis 13 (1+12) punktus, neitrālu lietderības koeficientu un 29 soda minūtes. Pirmo 13 spēļu laikā Ķēniņš izdarīja divas rezultatīvas piespēles, taču pēdējo astoņu cīņu laikā ticis jau pie 11 (1+10) punktiem. Pēdējās piecās spēlēs viņam septiņas rezultatīvas piespēles.

Kārtīgā trillerī uzvaru svinēja Sirakjūzas "Crunch", kas ar Kristeru Gudļevski rezervē bullīšos pārspēja Bingemtonas "Senators" (5:4). Vispirms "Crunch" trešajā trešdaļā atspēlēja trīs vārtu deficītu, 3:3 panākot tikai 56. minūtē, tad "Senators" 59 sekundes līdz pamatlaika beigām atguva vadību (4:3), bet "Crunch" deviņas sekundes līdz beigām atkal izglābās (4:4). Sirakjūzas vārtus sargāja Edams Vilkokss, kurš atvairīja 28 no 32 metieniem. "Crunch" ar 55 punktiem 56 spēlēs Ziemeļu divīzijā ieņem sesto vietu septiņu komandu konkurencē, bet "Comets" ar 62 punktiem 54 mačos ir trešajā pozīcijā.

ECHL uzvaru svinēja Tolīdo "Walleye", kas savā laukumā ar 2:1 pārspēja Indijas "Fuel". Ralfs Freibergs gan spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1, viņa kontā arī viens metiens pa vārtiem. 24 gadus vecais aizsargs šosezon piedalījies 49 spēlēs, nopelnījis 23 (2+21) punktus, pozitīvu lietderības koeficientu +18 un 49 soda minūtes. Tolīdo ar 75 punktiem 54 mačos ir Austrumu konferences līdere.

Izmantotie resursi:TheAHL.com| The American Hockey LeagueTheAHL.com| The American Hockey LeagueThe ECHL - Premier 'AA' Hockey League |