02.11.2012. 14:40
īgi trāpīja pa roku.

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komandas Rīgas Dinamo aizsargs Krišjānis Rēdlihs lauzis plaukstas kaulu, bet tā sadziedēšana viņam var prasīt līdz pat mēnesim.

Rēdlihs savainojumu guvis, kad iepriekšējā spēlē, kurā rīdzinieki trešdien ar 4:3 pieveica Sanktpēterburgas SKA, kādā no epizodēm viņam ripa neveiksmīgi trāpīja pa roku.

Šosezon Rēdlihs piedalījies 22 no 23 Rīgas Dinamo spēlēm, kurās guvis trīs vārtus, izpildījis trīs rezultatīvas piespēles, nopelnījis sešas soda minūtes un ticis pie pozitīva lietderības koeficienta +1. Vidēji mačā aizsargs laukumā pavadījis 21 minūti un 47 sekundes.

Rīgas Dinamo svētdien savā laukumā uzņems Minskas Dinamo komandu, bet pēc tam sāksies desmit dienu ilgs pārtraukums, kas būs saistīts ar nacionālo valstsvienību spēlēm. Līdz ar to kļuvis skaidrs, ka Kr.Rēdlihs nevarēs palīdzēt arī Latvijas izlasei, kas aizvadīs divus pārbaudes mačus ar Krieviju.

Kā ziņots, Rīgas Dinamo komanda 12 oktobrī aizvadītajās spēlēs tika vien pie divām uzvarām pamatlaikā. Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas Dinamo pašlaik ar 23 punktiem 23 spēlēs ieņem priekšpēdējo, 13.vietu.

ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.