04.01.2013. 23:08

Piektdienas vakarā Spānijas ACB līgā laukumā devās Latvijas basketbolists Kristaps Valters un viņa pārstāvētā Madrides "Fuenlabrada", kas izbraukumā Saragosā tikās ar "CAI Zaragoza". Valters guva 11 punktus, taču ar to bija par maz, lai "Fuenlabrada" pieveiktu "CAI Zaragoza" (69:76).

"Fuenlabrada" iegāza sniegums pirmajās trijās ceturtdaļās, pēc kurām madridiešiem bija 19 punktu deficīts (42:61). Ceturtajā ceturtdaļā viesi veica izrāvienu, taču pilnībā atspēlēties neizdevās un beigās zaudējums ar 74:79. "Fuenlabrada" sastāvā "double-double" (19+12) senegāliešu centram Saeram Senem, bet 18 punkti argentīniešu/itāliešu spēka uzbrucējam Leo Mainoldi. "CAI Zaragoza" rindās rezultatīvākie bija baltādainie amerikāņi Čeds Topers un Maikls Rols, kuriem attiecīgi pa 15 un 13 punktiem.

Kristaps Valters spēli sāka pamatsastāvā, laukumā atradās 25 minūtes, guva 11 punktus (2p 2/6, 3p 1/5, soda metieni, 4/4), izcīnīja četras atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas bumbas, pieļāva trīs kļūdas, saņēma piecas piezīmes un izprovocēja tikpat noteikumu pārkāpumus. Valteram trešais labākais efektivitātes koeficients komandā (+9). Valteram arī pārliecinoši labākais +/- rādītājs komandā (+19).

Otrā pārceltajā ACB līgas piektdienas vakara spēlē Kanāriju salās vietējā "CB Canarias" uzņem "CB Murcia". Pārējās 16. kārtas spēles notiks svētdien. Vienā no tām Barselonā viesosies Rihards Kuksiks un "Lagun Aro", kas mēģinās šokēt aizvadītās sezonas ACB līgas čempionus.

Vēl piektdienas vakarā notiek spēles otrajā spēcīgākajā Spānijas basketbola līgā, kurā debijas mačā savā starpā tiekas Andrejs Šeļakovs un Jānis Porziņģis. Mačs arī trešajam Latvijas pārstāvim Marekam Mejerim. Par šo maču iznākumiem tiks ziņots pēc to noslēguma. Otrās līgas spēlēm teksta tiešraidē iespējams sekot līdzi šeit.

Izmantotie resursi:ACB.COM